Güncel Bitcoin Haberleri
Bitcoin
$64,090.75
+2729.18
Ethereum
$3,066.75
+123.22
Litecoin
$81.53
+3.53
DigitalCash
$29.87
+2.14
Monero
$117.25
+4.93
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$26.33
+1.57
Dogecoin
$0.16
+0.01

Açık Kaynaklı İnşa Edilen HollaEx Borsası Açıldı…

0 552

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

SEUL, GÜNEY KORE – 1 Ocak 2020’de, bitHolla tarafından geliştirilen açık kaynaklı borsa yazılımı  kullanılarak tasarlanan kripto para alım satım platformu HollaEx.com ticarete açılacak. Açılış dönemine özel olarak HollaEx, bu bağlantı üzerinden kaydolan kullanıcıların, platformda yüzde 30 daha düşük işlem ücreti ödeyecekleri bir tanıtım süreci başlatıyor.

BitHollaHollaEx.com‘un Ekim 2019’da yeni nesil bir dijital varlık borsası olarak faaliyetine başlayacağını duyurmuştu. Borsa, 1 Ocak 2020’de halka açık olacak.

Kripto para uzmanları ve profesyonelleri tarafından inşa edilen BitHolla’nın temel amacı, işlemlerde kolaylık ve esneklik sağlarken, aynı zamanda kripto para sektörü geleneklerine sadık biçimde çalışan bir borsa çözümü sunmak. Borsa, şirketlere veya bireysel kullanıcılara kendi borsalarını oluşturma ve işletme fırsatı veren “HollaEx Kit” adlı açık kaynaklı yazılım kullanılarak oluşturuldu. HollaEx web sitesine göre sunulan arabirim, tasarımı ile öne çıkıyor. Dijital varlık ticareti için geliştirilen en özgür ve en erişilebilir borsa olmayı hedefliyor.

BitHolla CEO’su Ali Beikverdi, sundukları hizmet hakkında şunları söyledi:

“Açık kaynaklı HollaEx Kitini kullanıp HollaEx.com‘u hayata geçirerek, yazılım paketi ile bir borsa oluşturulmanın kolaylığını da göstermiş oluyoruz. Tıpkı WordPress’in web sitelerini oluşturmayı kolaylaştırdığı gibi, HollaEx Kit de herkesin kendi borsasını, token’ını, pazarlarını oluşturmasına ve pahalı kripto para komisyon ücretlerinden kurtulmalarına izin veriyor.”

HollaEx.com borsasının açılışı aynı zamanda HollaEx token (XHT) için de Wave Auction genel satışının ilk gününe tekabül edecek.

HollaEx token, HollaEx Kit’i kullanarak HollaEx.com‘a benzer biçimde kendi borsalarını geliştirmek isteyen kullanıcıların işlerini kolaylaştırmak için üretilmiş yardımcı program token’ıdır. Borsa, 18 Aralık’ta bütün dünyada kullanıma açıldığında, üç yıllık HollaEx token wave auction’ın da başlangıcını sağlayacak. Bu süre, kripto para alanındaki en uzun işlem aralığından biri. Wave Auction geçmiş işlemlerini ve ilerleyen süreçlerini izlemek için her bir “wave” ve müzayede geçmişine dair sonuçları yayımlayan bir tablo bulunuyor.

HollaEx.com, HollaEx Kit’inin uygulaması ve gelecekteki borsa sahiplerinin kendi hizmetlerini başlatırken neler bekleyebileceğinin de canlı bir örneği konumunda. Tasarım; kullanım kolaylığı ve 7 gün 24 saat kusursuz performans sağlamaya odaklanmış. Borsa şu anda Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Monero (XMR), Ripple (XRP) ve Tether (USDT) gibi en popüler kripto para birimlerinde işlem çiftleri sunuyor ve bu liste düzenli olarak genişleyecek. HollaEx.com, daha iyi bir ticaret deneyimi sağlamak için kullanıcılarını kısa işlem süreleri sunmayı ve en düşük ücret talep etmeyi amaçlıyor.

Beikverdi, “BitHolla’nın yenilikçi alım satım yazılımı, herhangi bir işletmenin her platformda kullanabileceği yaygın bir hizmet olacak. ‘Platform dışından’ da çözümler sunmaya çalışacağız. Akıllı işletmeler, uygun araçlar olmadan hiç kimsenin yapamayacağı devrim niteliğindeki yeni çözümler üzerinden açık piyasa teknolojisini kullanabilecekler” açıklamasında bulundu.

HollaEx.com’un hedefi; borsa yazılımı ve token’ların gerçek hayat senaryosunda nasıl çalıştığını ve tüm finans, iş ve e-ticaret sektörleri için nasıl hayati bir iş çözümü haline gelebileceğini göstermektir.

HollaEx ve açık kaynaklı HollaEx kit’i hakkında daha fazla bilgi için şu web sitesini ziyaret edebilirsiniz: https://hollaex.com/trade.

BitHolla Kimdir ? Nedir ?

BitHolla, borsa ticareti yazılımı ve kripto para cüzdanı yönetimi hizmeti sunan profesyonel bir servis sağlayıcısıdır. 5 yılı aşkın deneyimi olan şirket Güney Kore, Orta Doğu ve Avustralya genelinde uluslararası bir müşteri tabanı kullanarak, sorunsuz bir kripto para ticaret teknolojisi oluşturmayı hedefliyor. Şirketin misyonu, işletmeleri kripto para çağına yönlendiren özelleştirilmiş, geleceğe uygun finansal teknolojiler oluşturmak şeklinde belirlenmiş.

Yukarıda belirtilen hususlar yatırım tavsiyesi olmayıp, konuya ilişkin bilgi edinmeyi, aksine ileride karşılaşılabilecek sorunların önüne geçmeyi ve tedbirli olunması gerektiği hususlarını içinde barındırır ve sorumluluk kabul etmez.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.