Güncel Bitcoin Haberleri
Bitcoin
$68,287.67
-819.57
Ethereum
$3,886.26
+74.44
Litecoin
$84.48
-0.37
DigitalCash
$30.08
0
Monero
$142.41
+0.86
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$31.72
-0.11
Dogecoin
$0.17
-0

Altın Destekli İlk % 100 Stablecoin Dijital Gold Coin (ERC20)

0 539

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Digital Gold, Finansal piyasaların dijitalleşmesini teşvik etmek için tasarlanan blok zinciri tabanlı bir proje ve yatırım aracı olarak coinmarketcapta listelenmektedir. ERC-20 Ethereum tabanlı GOLD tokeni (Gold Coin) sayesinde kripto para kullanıcılarının Fiziksel altını satın almalarını ve altının faydalarından  yararlanmalarını sağlamayı hedefliyor.

Bu projede, her 1 adet GOLD token (Gold Coin) % 99,99 Saflıkta 1 gram altına eşit olarak belirlenmiş olup, şirket karşılık olarak kasasında altın tutmakta bütün kullanıcılar ellerindeki her tokenı satmak yada almak için şirketin kendi platformunu kullanabiliyor. Bu sayede GOLD tokenları (Gold Coin), kullanıcıların parasal işlemler yapmak ve dolaylı olarak altın kullanmalarını, altını servet aracı olarak depolamalarını sağlıyor.

Bu avantajlar, kullanıcıların karmaşık prosedürler izlemelerine gerek kalmadan kolayca dijital altını elde edilesini sağlıyor. Gold Token (Gold Coin) , altın spot fiyatının değerine sabittir ve böylece bir stabilcoin görevini görüyor.Bu özellik sayesinde, kullanıcılar uzun vadeli altın fiyatlarındaki yükselişlerden yararlanırken, kripto para piyasasında volatilite ve dalgalanmalara karşı korunmada faydalı bir seçenek olmasını da sağlıyor.

Sürekli likitide sağlanmakta ve bağımsız canlı denetimler yapılarak dolaşımdaki GOLD token (Gold Coin) miktarı ile depolanan altın miktarının eşit olup olmadığı kontrol edilmekte. Altın ve blockchain teknolojisi arasında kurulacak bu bağlantı ile, blockchain’in Finansal piyasada devrim yaratma potansiyelini ortaya koyan bir başka başarılı kullanım senaryosu olarak da hizmet vermeyi amaçlıyor.

Blockchain’in Digital Gold (Gold Coin) projesindeki uygulaması, bunlarla sınırlı değil. Bunlarla birlikte birçok yenilikçi özelliğe de imkan veriyor. Ethereum blockchaini ile gerçekleştirilen anlık, düşük maliyetli işlemler, tüm teyit edilmiş işlemler için değişmezlik (geri ödeme riski yoktur), genel ağ siber saldırılara karşı güvenlik ve koruma, akıllı sözleşme işlevselliği (satın alınan her token için anında altın alımını sağlama), pazar şeffaflığı, tüm ERC20 cüzdanları için destek ve GOLD tokeninin (Gold Coin) anlaşma yapılan borsalarda alım satımı için destek tam destek verildiğini açıklamaktadır.

GOLD token (Gold Coin) topluluğu, tokenı anında satın almak ve / veya satmak için Dijital GOLD (Gold Coin) Piyasasını kullanabilir. Ana şirket aynı zamanda likidite tedarikçisi olduğu için, kullanıcılar yıllık hizmet bedeli ve Ethereum tabanlı işlemlerin genel maliyeti dışında hiçbir ek ücret ödemeden istedikleri kadar işlem yapmakta serbesttirler.

Digital Gold (Gold Coin) projesi, bir ICO değildir. Kitlesel fonlama çalışmaları yapılmamaktadır. Tüm işlemler kendi kendini finanse eder. Herhangi bir GOLD tokenı (Gold Coin) satın alındığında akıllı sözleşmeye dayalı olarak fiziksel altın alımı otomatik olarak yapılır.

Altın piyasasına dünya çapında bir ilgi vardır. Ancak altın Borsa Yatırım Fonlarının (ETF) değeri 100 milyar ABD Dolar eşiğini geçiyor. GOLD token (Gold Coin) ile değerli metal artık servet depolama yönteminden ve yatırım aracından daha fazlası olabilir.

Kaynaklar:

Web sitesi:             https://gold.storage/ 
Teknik İnceleme:  https://gold.storage/wp.pdf

Bizi sosyal medya hesapları:

Twitter:         https://twitter.com/gold_erc20 
Telegram:     https://t.me/digitalgoldcoin 
Reddit:          https://www.reddit.com/r/golderc20/ 
Bitcointalk:  https://bitcointalk.org/index. php? topic = 5161544

Yukarıda belirtilen hususlar yatırım tavsiyesi olmayıp, konuya ilişkin bilgi edinmeyi, aksine ileride karşılaşılabilecek sorunların önüne geçmeyi ve tedbirli olunması gerektiği hususlarını içinde barındırır.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.