Güncel Bitcoin Haberleri
Bitcoin
$52,011.23
+227.29
Ethereum
$3,009.03
+84.66
Litecoin
$69.05
-1.79
DigitalCash
$29.95
+0.02
Monero
$125.55
+5.6
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$26.96
-0.17
Dogecoin
$0.09
-0

Andreas Antonopoulos Kimdir?

0 845

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Çoğu zaman kripto alanındaki en etkili insanlar proje geliştirme ekipleri ve liderleridir. Baş yöneticilerin, CEO ların de kripto alanını etkilemede payı var. Ancak nüfuz paylarını azaltan başkaları da var.

Kripto şehrinin sokaklarında muhtemelen Andreas Antonopoulos ile tanıştınız. Antonopoulos ile tanışmadıysanız, kripto ilgi alanlarınızla ilgili bir ses kaybediyorsunuz. Ayrıca, kripto para birimi endüstrisinde saygın bir uzmandır. Bu nedenle, onu kaçırmayı göze alamazsınız.

Bu makale size Andreas Antonopoulos’un kim olduğu hakkında bir fikir verecektir. Ayrıca, kendi sektöründe zirveye çıkmıştır.

Andreas Antonopoulos Kimdir..

Yakın geçmişte, kripto para birimi ile ilgili bilgilerde bir artış oldu. Özellikle, ünlü catchphrases ‘kripto nasıl alınır’, ‘kripto madenciliği nasıl yapılır’ ve ‘bitcoin’in fiyatı nedir? Google’da kripto hakkında arama yaparsanız, bunlar trend olan konulardan bazıları olacaktır.

Her kripto projesi kendini tanıtmak istiyor. Bu nedenle, kripto ile ilgili çok fazla bilgi size çarpacaktır. Elbette bu bilgi, diğer insanlar arasında geliştiriciler, savunucular, muhalifler, yatırımcılar topluluğundan gelecektir. Ancak, Andreas Antonopoulos nasıl ve nereye gidiyor?

Andreas Antonopoulos başarılı bir kripto para savunucusu ve yorumcusu. Birçoğunu kripto para birimi ve DLT hakkında bilgilendirdi . Ah! Kripto varlıklarının temelidir.

Kripto ve ilgili teknolojilerin üst düzey eğitimcisi olan Andreas konferanslara, seminerlere katıldı ve birkaç makale yazdı. En önemlisi, iki kitap yazmıştır. Ayrıca, kitapların kripto hakkında bilgi sahibi olmanızda iyi bir yeri var.

Andreas’ın bir geçmişi var ve blockchain için tüm coşkunun başladığı yer.

Andreas Antonopoulos’ un Gençliği..

Andreas Antonopoulos Yunanlı ve aynı zamanda İngiliz. Erken yaşta teknolojiye ilgi duyuyordu. Neyse ki onun için on yıl sonra bilgisayarlarla tanıştı. Meraklı doğası ile genç bir zihin, herhangi bir bilgisayar makinesini keşfedecek. Sonuç olarak, bilgisayarları bilmek isteyen bir saplantı büyüdü.

Genç yaşta blockchain için doğrudan önemi olan bir başka deneyim, ağa maruz kalmaktı. 14 yaşında, Andreas bir modemle ilk teması kurdu ve internet de onu şaşırttı.

Genç yaşlarında Andreas iş yapmaya karar vermişti. Aksine, Yunanistan’ın yozlaşmış toplumu ona birkaç işten sonra başarılı olma özgürlüğü vermedi. Yunanistan’daki zor ekonomik dönemler nedeniyle İngiltere’ye taşınmayı tercih etti.

İngiltere’de Andreas üst kademelere yükseldi ve üniversiteye gitti. Bilgisayar Bilimi Derecesi ile Londra Üniversitesi Koleji mezunudur. Ayrıca, Veri İletişimi, Ağ ve Dağıtık Sistemler alanında yüksek lisans mezunudur.

Kolejinden sonra Andreas ABD’ye taşındı ve Nemertes Research’ü kurdu. Aynı zamanda Cypherpunk Hareketi’ne katıldı. Hareket, ABD Hükümeti tarafından gizlilik hakkının kontrolüne karşıydı. Ve bu süreçte kripto jetonlarını keşfetti.

Andreas`ın İlk Bitcoin Keşfi..

Andreas, işletmeler ve forumlarda uzman ve konuşmacı olarak önceki pozisyonu onu savunmasız hale getirdi. Kötü bir şeye karşı savunmasız değil. Ancak Bitcoin’i bilmede savunmasız. Bitcoin, Andreas’ın kripto hakkında bilgi edinmesinde ilk adımdır.

Andreas Bitcoin adımı onun için açılan ilk kapıydı. Bu, başınıza gelmek isteyeceğiniz bir deneyimdir. Bu, ilk adımını attığı yollarla anlatmayı sevdiği bir hikaye.

Andreas, 2011 yılında Bitcoin ile karşılaşır. Düşüncesi bunun inek parası olduğu düşüncesindeydi. Ve muhtemelen bunun onun işi olmadığını düşündü. Bitcoin’i tanımaya çalıştıktan sonra. Kripto’nun bir şey olacağını bilmemek, altı ay boyunca görmezden geldi. Çoğu zaman, deneyimini aynı cehaletten muzdarip olanlarla karşılaştırdı.

Andreas’ın İkinci Bitcoin Kariyeri de Tökezliyor..

Andreas kriptoda tökezlediğinde ikinci kez bir posta listesi sohbetindeydi. Sohbette, Bitcoin’in kurucusu Satoshi Nakamoto’nun bir beyaz makalesi vardı . Onu okumaya karar verdi. O zamana kadar Bitcoin’in ne olduğunu bilmiyordu. Şimdi aydınlandı. Takdirinde, Bitcoin çoğu insanın bildiği gibi bir para birimi değildi. En önemlisi, bir güven ağıydı.

Şimdi, Bitcoin bir güven ağı olmak, var olan bir düşünce. Bu düşünce ya da daha doğrusu, insanların Bitcoin’i nasıl algıladıklarına itiraz etmek için kullanılmıştır. Bir popüler tweet şunları öne sürüyor:

Blockchain bir para birimi sistemi değildir. Daha ziyade bir güven platformu. Yani, Para birimi kullanımı biridir. – Andreas Antonopoulos

Teknik incelemeyle karşılaşma Andreas’ın gözlerini açtı. Kampüs gününden edinilen bilgiler yararlı oldu. Kripto para birimi hakkında her şeyi okuyabiliyor, yazabiliyor, kodlayabiliyor ve öğrenebiliyordu. Bu yeni canavarın neyi gerektirdiğini bulmak için daha fazla saat harcadığında Andreas kilo verdi. Bilgi bulmak uğruna kendini aç bırakabilir misin? Andreas bunu tutarsız yemekler yiyerek yaptı.

Andreas’la olan saplantı çok fazlaydı. Bu nedenle, tüm çabalar gelişmemiş sanayiye odaklanmıştır. Ayrıca para kazanmanın yollarını aramaya devam etti. Ancak, kariyeriniz olsaydı para kazanamazsınız. Ancak tüm çabalar boşuna değildi. Artık sizin için blockchain jargonunu kısırlaştırıyor.

Andreas Antonopoulos’ un Blockchain Kariyeri..

Blockchain’in becerileri ve kavrayışı, 2014’ten itibaren Lefkoşa Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak atandığında gördü. Aynı yıl Kanada Senatosu ve Avustralya Senatosu’na kripto para birimi yasaları konusunda danıştı. Ayrıca, güvenlik sorumlusu ve yönetim kurulu üyesinin daha yüksek rollerinde Blockchain.info’ya danışmıştır.

Antonopoulos özel bir uzman türüdür. Öyle ki, tavsiyesini eğitim, kültür, politika, ekonomi ve insan algı perspektiflerine tabi tutar.

Andreas Antonopoulos’un Blockchain Enerjisi..

İşletmeler için oynadığı tüm roller arasında, kendi başına mücadele etmek zorunda kaldı. Andreas senin için adını koymayı başardı. Böylece, onun tarafından paylaşılan fikirleri kolayca alabilirsiniz.

Andreas, Bitcoin ve benimsenmesi arasındaki ilişkiyi yorumladı. Andreas, Bitcoin’in 2009’da başladığını paylaşıyor. Aynı yıl küresel finansal kriz yaşandı. Bitcoin, izleyen para politikasından büyük destek aldı. Finansal kurumlar orta sınıftan gelen büyük acıdan sonra görevlerini reddetti. Bu nedenle, az güvenle Blockchain bir güven platformu olarak bir seçenek haline geldi.

Kripto Bağımsızlığı

Andreas, Bitcoin’in savunucusu olmak yollarını savunacak. Andreas bir örnekte Bitcoin’in coğrafi bağımsızlığının önemini savunuyor . Bağımsızlık madencileri ucuz elektriğe yakın hale getiriyor. Bu iddia eleştiriden kaynaklanmaktadır; madenciler çok fazla elektrik kullanıyor. Ucuz elektrik örneği Çin’in Sichuan eyaletinde bulunmaktadır. Bu eyalet, daha az dağıtım ile bol miktarda hidroelektrik enerjiye ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca kart işlemini başka bir savurgan faaliyet olarak karşılaştırıyor.

Andreas Antonopoulos’un enerjisi, sizi eğitmek için yazdığı iki kitabında sergilenmektedir.

Bitcoin nedir: Bitcoin’e hakim olma

Mastering Bitcoin , 2014 yılında yayınlanan ilk kitap ve Internet of Money 2016’da yayınlanan bir başka kitaptır. Bu iki kitaptan çok şey öğrenmeyi bekleyebilirsiniz.

Yukarıda belirtilen hususlar yatırım tavsiyesi olmayıp, konuya ilişkin bilgi edinmeyi, aksine ileride karşılaşılabilecek sorunların önüne geçmeyi ve tedbirli olunması gerektiği hususlarını içinde barındırır.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.