Güncel Bitcoin Haberleri
Bitcoin
$64,090.75
+2729.18
Ethereum
$3,066.75
+123.22
Litecoin
$81.53
+3.53
DigitalCash
$29.87
+2.14
Monero
$117.25
+4.93
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$26.33
+1.57
Dogecoin
$0.16
+0.01

Binance CEO’su Changpeng Zhao Binance Coin (BNB) Hk. İddialı Yorum..

Fiyat Er Ya da Geç Değeri Yakalayacaktır.

0 815

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Kısa bir süre önce Binance CEO’su Changpeng Zhao , Binance Coin ( BNB) nin Coinmarketcap sıralaması hakkında Twitter da kısa ama çarpıcı bir cevap verdi.

Fiyat er ya da geç değeri yakalayacaktır.

Bu cevabı vermesindeki en büyük sebep Coinmarketcap sıralamasına baktığımızda Binance Coin (BNB) 8. sırada yer alması.

Binance CEO’su Changpeng Zhao için bu sıralama yeterli ve hak ettiği konumda olmadığı. İlk üç sıralamada yerini almak için daha çok çalışmalar ve geliştirmeler yapacağına eminiz. Çünkü Binance bugünlere gelene kadar ilerlediği yol, kripto piyasalarına verdiği katkı ve destekler bize şuan da bulunduğu konumun daha ilerisine gidebilecek güçte olduğuna işaret ediyor.

https://www.binance.com/tr/register?ref=26293051  tıklayarak üye olabilirsiniz.

2020 yılında Binance Coin (BNB) Fiyatı

Binance Coin şu anda toplam piyasa değeri 2,5 milyar dolar olan 8. en büyük kripto para birimidir.

2020 için fiyat tablosuna baktığımızda, BNB’nin yıl için genel piyasa hissini takip ettiğini görmek kolay. Şubat ayının ortalarında 26 dolar seviyesine yükseldi ve yılın başından bu yana% 100 civarında kazançlar elde etti. Oradan, BNB u dönüşü yaptı ve yokuş aşağı gitmeye başladı.

Düşerken, fiyat nispeten istikrarlıydı, ancak tüm bunlar pazarın çöktüğü ve BNB’nin düştüğü 12 Mart’ta sona erdi. Birkaç kısır kırmızı mum, kripto para düşüşünün fiyatını 8 doların biraz üzerine çıkardı.

2020 Yılı Piyasalar..

2020 yılı şu ana kadar kripto para piyasası için çalkantılı bir yıl oldu. İlk birkaç ayda harika bir şekilde başlayan fiyat yükselişleri, büyük ölçüde yeni koronavirüsün (COVID-19) yayılmasından kaynaklanan korkular ve ülkelerin içine düştüğü finansal krizler nedeniyle Mart ayı ortasında çöktü. Bitcoin ve diğer altcoinler en dip seviyeleri test ederken kripto para piyasalarında paniklere sebep oldu.

Bu yıl geçen yıla göre daha önemli bir yıl. Kaldı ki kripto para piyasalarını takip edenler için uzun süre beklenen önemli halving ve gelişmeler vardı. Tabi halving demek umut demek, birikimlerin daha da değerlenmesi demek olunca ilgi de bu yönde fazlalaşıyor..

Bitcoin halvingi öncesi gözler Bitcoin Cash (BCH) halvingindeydi. Tabi bu halving bitcoin halvingine 1 ay kala gerçekleşti. Ancak beklenen ve istenilen durumlar gerçekleşmedi. Bu da piyasalarda ve özellikle mining üzerinde çok büyük etki yarattı. Beklenen çıkışı yapamaması mining cephesinde olumsuz karşılandı ve mining işlemini bir vakit durdurdular. Daha sonrasında mining işlemleri Bitcoin e geçiş yaptı. Şuan Bitcoin halvingi için geri sayım başladı.

Şuan da piyasalara baktığımızda Bitcoin 8.000 $ seviyelerini test ediyor. En azından halvinge yakın bir zaman kala bu çıkışlar kripto para yatırımcılarına az da olsa rahat bir nefes aldırarak güven tazeledi.

Yukarıda belirtilen hususlar yatırım tavsiyesi olmayıp, konuya ilişkin bilgi edinmeyi, aksine ileride karşılaşılabilecek sorunların önüne geçmeyi ve tedbirli olunması gerektiği hususlarını içinde barındırır.

 

 

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.