Güncel Bitcoin Haberleri
Bitcoin
$52,011.23
+227.29
Ethereum
$3,009.03
+84.66
Litecoin
$69.05
-1.79
DigitalCash
$29.95
+0.02
Monero
$125.55
+5.6
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$26.96
-0.17
Dogecoin
$0.09
-0

Binance Coin (BNB) Freewallet Platformuna Eklendi..

0 720

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

 

Global Kripto Para borsası Binance’in para birimi Binance Coin (BNB), Freewallet platformuna son katılan kripto para birimlerinden oldu.

Freewallet, piyasadaki en bilinen para birimlerinden biri olan Binance Coin‘i listesine ekleyerek mevcut kripto para listesini bir kez daha genişletti. Binance Coin, kullanıcıların Binance üzerinde işlem ücretlerini ödeme yolu olarak 2017 yazında piyasaya sürüldü. Binance Coin, 22,45 doların üstünde fiyatıyla CoinMarketCap’te yedinci sırada ve toplam piyasa değeri 3,5 milyar doların üstünde.

Listeleme Binance’in nasıl ezber bozan bir adım atabileceğini düşünmesi sonucu gerçekleşti. Binance bu yılın başlarında, kullanıcıların tüm işlemlerin sorumluluğunu üstlendiği bir P2P borsa olan BinanceDex’i başlattı. Merkezsizleştirilmiş borsa Binance’in yine bu yılın başlarında çıkarılmış bağımsız blockchain’i Binance Chain üzerinde konumlandı.

Borsanın merkezsizleştirilmiş versiyonunun başlatılmasından hemen önce de, borsanın ‘yasal paradan kriptoya’ hizmetinin en son adımı olan Binance Singapore açılmıştı.

Binance Coin’in eklenmesi, kripto dünyasının önde gelenleri için önemli bir konumda olan Freewallet için bir başka dönüm noktası oldu. Freewallet kullanıcıları artık platformın tüm yararlarının tadını çıkarabilirler. Bunlardan bazıları:

  • Ağ içinde ücretsiz ve anlık işlemler
  • Hemen her kripto para birimini cüzdana ekleme
  • BNB fiyatını yasal paralar karşılığında takip edebilme (USD, EUR, JPY, GBP ve diğerleri)
  • Binance para birimi cüzdanı terk etmeden diğer tüm kripto paralara dönüştürebilme
  • Binance Coin ile yaptığın işlemlerde ve saklamada 2FA, soğuk depolama ve çoklu imza dahil üst düzey güvenlik

Binance Coin Freewallet: Crypto Wallet tarafından desteklenecek. Binance’in kripto para birimi Android ve web’de mevcut, çok yakında da iOS’a geliyor.

Freewallet halkla ilişkiler başkanı Solomon Brown şöyle belirtti:

“Kullanıcılarımıza ilk 10 içinde bulunan, ve kitaptaki ölçülerin tümüyle baktığımızda zaman içinde yalnızca değerinin artacağını gördüğümüz bir başka para birimini daha sunmaktan memnunuz. Bu, kripto dünyasına açılan bir anahtar olma isteğimize doğru atılan bir başka adım.”

Binance Coin Hakkında

Binance Coin, kullanıcıların işlem ücretlerinde kullanılmak üzere Binance tarafından 2017’de çıkarıldı. BNB, piyasaya sürüldüğü günden bu yana toplam piyasa değeri olarak en büyük on kripto para birimi arasına girdi.

Freewallet Hakkında

Freewallet, 100’ün üzerinde coin ve token için web, iOS ve Android cihazlarda geniş yelpazede kripto cüzdanları sunuyor. Freewallet Ailesi ayrıca tek başına çalışabilen, tek kripto para birimine odaklı 30’u aşkın uygulama ile iOS ve Android uyumlu HD cüzdan Freewallet Lite’ı içeriyor.

 

Yukarıda belirtilen hususlar yatırım tavsiyesi olmayıp, konuya ilişkin bilgi edinmeyi, aksine ileride karşılaşılabilecek sorunların önüne geçmeyi ve tedbirli olunması gerektiği hususlarını içinde barındırır ve sorumluluk kabul etmez.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.