Güncel Bitcoin Haberleri
Bitcoin
$52,071.04
+355.39
Ethereum
$2,994.16
+67.24
Litecoin
$69.13
-1.88
DigitalCash
$29.68
-0.42
Monero
$125.14
+5.94
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$26.79
-0.42
Dogecoin
$0.09
-0

BlitzPredict (XBP) Nedir? Her Açıdan Kapsamlı İnceleme..

Coinmarketcap 1498. Sırada Yer Alıyor..

0 504

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

BlitzPredict (XBP) Nedir?

BlitzPredict, bir yatırım yaparken müşterilere en iyi oranları sunmak için çeşitli pazarlardan oranları toplayan bir spor yatırım platformudur. Diğer birçok pazar gibi, yatırım platformları da merkezi kontrol nedeniyle çeşitli sorunlardan muzdariptir. Ödemelerdeki gecikmeler, yatırım anlaşmazlıkları ve / veya platform varsayılanları riski. BlitzPredict, blockchain teknolojisini kullanarak sektörü sarsmak istiyor.

Bu kılavuzda, projenin nasıl çalıştığına, token ticaret geçmişine ve madalyonun nereden satın alınacağına ve saklanacağına, diğer şeylere kısaca bir göz atacağız. İsterseniz aşağıdaki bölüme atlayın.

  • O nasıl çalışır?
  • BlitzPredict Projesi Hakkında
  • Piyasa Geçmişi
  • XBP’yi nereden satın alabilir ve saklayabilirsiniz?
  • Sonuç

XBP nasıl çalışır?

BlitzPredict, spor yatırım pazarlarının verimliliğini en üst düzeye çıkarmayı umuyor. Birçok yatırım platformunun ödeme yapması bir hafta kadar sürebilir ve bunun sonucunda başka bir yerde kullanılabilecek sermaye bağlanabilir. Proje, en son tahmin oranlarını toplayarak rakiplerinden sıyrılmaya çalışıyor. 

Ayrıca özelleştirilmiş spor analitiğinin doğasında var olan sorunu çözmeyi umuyorlar. Mevcut modeldeki sendikalar ve yatırım şirketleri genellikle tahmin bilgilerini saklar ve bu da rekabet etmeyi zorlaştırır. Blockchain kullanarak, spor uzmanları ve topluluk katılımcıları, spor modellerini ve bilgilerini daha geniş toplulukla paylaşmak için kripto para ile ödeme alabilirler.

Platform, likiditeyi artırmak için Bancor protokolü ile entegre oluyor . Teorik olarak, bu, kullanıcıların önce kendi yerel simgelerini (XBP) satın almak veya satmak için bir borsaya gitmeleri gerekmediği anlamına gelir. Bunun yerine, kullanıcılar simgelerini anında değiştirebilirler.

Ek olarak, akıllı sözleşmeler sayesinde tahmincilerin tahminleri otomatik hale getiren kendi senaryolarını oluşturabilirler. Takım, etkinlikler tamamlanır tamamlanmaz yatırımların ödenmesini sağlayan bir likidite rezervi olan BlitzPay adlı bir özellik uygulamıştır . Teknik raporlarına göre, bu rezervler üçüncü taraflarca doğrulanacak ve kamu tarafından denetlenecektir, ancak bunun nasıl uygulanacağı açık değildir. BlitzPredict, projenin uzun vadeli uygulanabilirliğini korumak için ödemelerin söz verildiği gibi sorunsuz bir şekilde devam etmesini sağlamalıdır.

Jeton Metrikleri..

ICO, 12 Mart 2018 tarihine kadar 7.3 milyon dolarlık hedefin 4.4 milyon dolarını topladı. Zor Seviyenin sadece% 60’ına ulaşıldı ve ideal olmasa da, mevcut piyasa koşulları göz önüne alındığında bu hala iyi bir değişiklik. XBP ekosistemin para birimi olarak kullanılacak ve bir Ethereum ERC-20 belirtecidir. Jeton tahsisi aşağıdaki gibidir:

BlitzPredict Projesi Hakkında..

Takım

Projenin arkasındaki tarih ve ekip hakkında web sitelerinde ve teknik incelemede çok az bahsediliyor.  Neyse ki, web sitesindeki ekip özellikleri LinkedIn ve Twitter üzerinden daha fazla profil bilgisi sağlıyor. Bu en azından projeye bir miktar güvenilirlik katmalıdır. Aşırı doymuş bir ICO pazarında, blockchain geliştiricileri şu anda yetersiz tedarik edildiğinden ekip uzmanlığını doğrulamak oldukça önemlidir.

Proje, önemli profesyonel poker deneyimine sahip gibi görünen Brett Richey tarafından kuruldu. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, proje Las Vegas, Nevada’da da bulunuyor. Ayrıca fantezi spor oyuncularının beyzbol için kendi dizilişlerini oluşturmalarına izin veren bir uygulama olan BlitzPick’in yaratıcısıdır. David Carley, kapsamlı özel uygulama geliştirme deneyimine sahip projenin baş teknoloji sorumlusu ve lider blockchain geliştiricisidir.

Yol Haritası..

Platform canlı gibi görünüyor ve tahmin yerleşimleri için XBP’yi kabul ediyor. Bu, yukarıda belirtilen Bancor aracılığıyla likidite havuzunu ve anında jeton değişimini içerir. Endişe duyulan bir alan, otomatik yatırım davranışını çevreleyen yasal yargı yetkisidir. Gerçek Blockchain’ler, yetkililerin uyumsuzluk nedeniyle herhangi bir işlemi kapatma gücüne sahip olup olmayacağı sorusunu akla getiren sansür direncini önlemek için tasarlanmıştır.

2019’un ilk çeyreğine geçecek olan BlitzPredict, makine öğrenimi ve topluluk analizi projeleri oluşturmaya çalışacak. Bu onların değer önerilerinin temel bir parçasıdır. Potansiyel yatırımcılar, projenin başarılı olması için gereken toplumu çekip çekemeyeceklerini görmek için 2019’un ilk yarısında dikkat etmek isteyeceklerdir.

Piyasa Geçmişi..

XBP jetonu, Nisan ayında (2018) listelendikten sonra oldukça kötü performans gösterdi. 2018 Mayıs ayında 0.10 $ ‘a yükseldi ve 2019 yılında 0.0006 $ civarında işlem görüyor.

2018’in kripto kışı nedeniyle, BlitzPredict’in, diğerleri gibi, bu pazar koşullarında faaliyetlerine devam edip edemeyeceği görülüyor. Aşağıda görüldüğü gibi, hacimler 2019 Ağustos ayından bu yana oldukça düştü.

20.02.2020 tarihi baz alarak bakacak olursak koin market piyasasında şuan 1498. Sırada yer alıyor.

 

20.02.2020 tarihi itibariyle BlitzPredict Coin (XBP) birim fiyatı ₺0,001651 TRY, 0,00000003 BTC olarak bulunmaktadır.

XBP’yi Nereden Satın Alabilir ve Saklayabilirsiniz?

Ne yazık ki, XBP hala düşük likiditeye sahiptir ve sadece birkaç borsada bulunabilir. IDEX, Bancor Network ve Cryptopia, bir karşı taraf bulabilirseniz jeton satın alma ve satma seçenekleri sunar. Tüm Ethereum tokenlerinde olduğu gibi, XBP’yi MyEtherWallet kullanarak bir Ethereum cüzdanında  saklayabileceksiniz.  Bu muhtemelen ERC-20 jetonlarınızı bu aşamada yönetmenin en iyi yoludur.

Sonuç..

BlitzPredict oldukça kalabalık bir alanda rekabet eden yüksek riskli bir projedir. Hem Gnosis hem de Augur pazarlanan ilk kişilerdi ve muhtemelen kazanılan deneyim açısından büyük bir avantaja sahipler. Buna rağmen, BlitzPredict özellikle spora yönelik ve aynı zamanda pazara yeni fikirler getiriyor. Bununla birlikte, nişlerinde liderlik etmelerini sağlamak için çok çalışmak zorunda kalacaklar.

Uzmanları ve toplumu, analitiklerini yatırım alanına dahil etmeye ve analiz etmeye teşvik etmek, kendi içinde oldukça büyük bir kumardır (cinas bahane). Yeni yatırımcıları teşvik etmek için teşviklerin gerçekten orada olup olmadığı belirsizdir. Çok sayıda ICO projesi kendi jetonlarını değer sahibi olarak pazarlamaktadır. Ancak kripto para piyasası hala olgunlaşmamaktadır ve bu paraların çoğu başarısız olacaktır. Yatırım yapanlar hala daha fazla değer elde ettiklerini düşündükleri Bitcoin ve Ethereum gibi bir daha sağlam coinleri tutmayı tercih ediyorlar. BlitzPredict’in teklifi işe yarayacak mı? Sadece zaman gösterecek.

Yukarıda belirtilen hususlar yatırım tavsiyesi olmayıp, konuya ilişkin bilgi edinmeyi, aksine ileride karşılaşılabilecek sorunların önüne geçmeyi ve tedbirli olunması gerektiği hususlarını içinde barındırır.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.