Güncel Bitcoin Haberleri
Bitcoin
$64,090.75
+2729.18
Ethereum
$3,066.75
+123.22
Litecoin
$81.53
+3.53
DigitalCash
$29.87
+2.14
Monero
$117.25
+4.93
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$26.33
+1.57
Dogecoin
$0.16
+0.01

Ceek Vr Nedir? Ceek Coin Hakkında Kapsamlı İnceleme..

Coinmarketcap 166. Sırada Yer Alıyor..

0 4.513

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Ceek Kısaca Nedir?

 

Ceek coin; müzisyenler için VR teknolojisini kullanarak metaverse yoluyla müziklerini seyircileriyle buluşmalarını sağlaması amacıyla oluşturulmuş bir sanal platformdur.

Bu konuyu örnekleyecek olursak; artık ceek coin sayesinde sanal gözlüğünüzü takıp sevdiğiniz dünyaca ünlü müzisyenlerin konserlerinde canlı olarak bulunmanızı sağlayacak.

 

 

Ceek Ana Özellikleri Nelerdir? 

 

  • Ceek Coin Erc-20 belirteci üzerine inşa edilmiştir.
  • CEEK bünyesinde bulunan blok zincir sayesinde müzik, spor ve görsel içerik oluşturucuların dijital sanat eserlerini ve varlıklarını değiş tokuş etmeleri sağlamayı da hedefleyen bir  platformdur.
  • İçerik oluşturucular ve medya platformları tarafından bensemesi halinde gelişmiş bir pazar yeri oluşturabilir.
  • CEEK platformunu kullanarak içerik oluşturucular çalışmaları ve eserlerini satabilir veya bununla ilgili ödüller kazanabileceklerdir.
  • CEEK’in NFT Marketplace’i, birçok dijital gerçeklik ortamından geçecek dijital öğelerin gerçek mülkiyetine olanak tanıyacak.

Ceek CEO VE TAKIMI..

CEEK’in başında bulunan kişi yani CEO’su Mary Spio’ dur. Mary Spio’nun deneyim olarak Boeing Digital Cinema’da eski Uydu İletişimi Başkanlığı yapmıştır. Bunun öncesinde Coca-Cola, Clear Chanel ve Microsoft XBOX gibi müşterilere hizmet veren bir mobil/çevrimiçi video platformu kurucusudur. Ayrıca Oculus VR for Good (Facebook) ve Amazon Launchpad’in danışma kurullarında da yer almıştır.

Ticari Ortaklıklar ve İş Geliştirme İlerlemesi

Birinci sınıf ortaklıklar ile ön plana çıkan proje, CEEK VR’nin Universal Music ile ortaklığı, Bon Jovi, Lady Gaga, U2, Sting, Ziggy Marley ve daha fazlası dahil olmak üzere en üst düzey sanatçılarla canlı performanslar için anlaşmalar sağlamış durumda. CEEK’in önde gelen sanatçılar, plak şirketleri ile bulunan yayınları var.

Şirket bazlı ortaklıklar olarak;

 

Piyasa Durumu

Ceek coin  26.03.2022 tarihi itibariyle birim fiyatı şuan 6,61 TRY, $0.4457 Usd, 0,00001003 BTC olarak işlem görmektedir. Coin market piyasasında şuan 166. Sırada yer alıyor. Maksimum arz 1.000.000.000 ceek olmak üzere %74 lük bir kısmına tekabül eden 744.176.729.25 ceek coin dolaşımdadır.

Ceek Coin Nereden Satın Alınır…

“CEEK Coini”

Aşağıdaki resmin üzerine tıklayarak Gate.io Borsasına Üye olup satın alabilirsiniz..

 

 

Analiz..

Ceek gerek VR gerek metaverse bir proje olması canlı ve dinamik bir alıcı ilgisine sahip olması dışında eğer ki Binance borsasını da  etkilemeyi başarırsa ve listeleme alırsa Premium coinler arasında yerini alabilecek bir coin olucaktır. İlerleyen süreçte VR teknolojisinin de yaygınlaşma ile günlük hayatımızda da yaygınca kullanım alanı bulabileceği öngörülebilmektedir.

 

Daha Detaylı Takip ve Bilgi İçin;

 

Ceek Resmi Sitesi : https://www.ceek.io

 

 

 

Nasıl başlayacağınızdan emin değilseniz, nasıl Bitcoin satın alacağınıza dair rehberimize göz atın.

 

Bu projenin akıbeti, gelecekte neler olacağını ve daha birçok özelliği için bizi takipte kalın. bitcoingundem.com ile en güncel ve en doğru haberleri alırsınız. bitcoingundem.com hayatınızda ise kripto para piyasası avucunuzda demektir.

Yukarıda belirtilen hususlar yatırım tavsiyesi olmayıp, konuya ilişkin bilgi edinmeyi, aksine ileride karşılaşılabilecek sorunların önüne geçmeyi ve tedbirli olunması gerektiği hususlarını içinde barındırır.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.