Güncel Bitcoin Haberleri
Bitcoin
$52,011.23
+227.29
Ethereum
$3,009.03
+84.66
Litecoin
$69.05
-1.79
DigitalCash
$29.95
+0.02
Monero
$125.55
+5.6
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$26.96
-0.17
Dogecoin
$0.09
-0

Daniel Larimer Kim?

0 1.389

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Dan Larimer; her gün yeni jetonlar ve ICO’lardaki meteorik yükselişte bile bir maestro.

Her endüstrinin efendileri vardır. Blockchain endüstrisi de öyle. Göz ardı edebileceğiniz bir şey, ustaların herhangi bir bilgi kokusu ile karşılaştıkları her yerde çok fazla etkiye sahip olmasıdır. 

‘ Ethereum Killer’ı duydunuz mu? Ah! Ethereum katili EOS. Ve onu kimin yarattığını biliyor musun? Daniel Larimer. Daniel, blockchain endüstrisinde üst düzey bir yöneticidir ve yarattığı projelerle değişmiştir.

Dan Larimer bir geliştiricidir ve önceki projelerde yer almıştır. Hizmet verdiği önceki projeler hala devam ediyor. Şu anda en son trend olan EOS projesinde. Bu nedenle, blockchain endüstrisindeki etkisi ve gücü rakipsizdir.

Kripto dünyasına katkısı, etkinin yanı sıra ona büyük getiriler kazandırdı.

Şimdi size blockchain dünyasında Dan Larimer kim olduğundan bahsedeyim. Nelere ulaştı ve nasıl başardı?

Şans eseri EOS, Bitshares ile çevrimiçi karşılaştınız. Ve sonra okuduğunuz içeriğin bir kısmı muhtemelen Steemit’ten geldi. Ama onları en başından başardıkları yüksekliklere kadar görenleri tanıyor musunuz? Diğer projeler arasında bunlar Dan Larimer tarafından yaratıldı. Dediğim gibi, muhtemelen ürünlerini kullandınız.

Duyduğunuz her jeton ve projenin sahibi vardır. Dan’ın oynadığı rol büyük önem taşıyor.

Dan bir yazılım programcısıdır. 2014 yılında BitShares, 2016 yılında Steemit ve EOS token ve blok zincirini kurdu. Buna ek olarak, EOS , Dan’ın CTO olarak hizmet ettiği block.one’a aittir. Dan ayrıca baba ile kurdukları bir şirket olan Cryptonomex, Inc’in CEO’sudur. Şimdi, bu Dan Larimer’in blockchain endüstrisinde ne kadar muazzam ve aktif olduğunu gösteriyor.

Dan, geliştirici olmanın yanı sıra, blockchain konferanslarına da katkıda bulunuyor. Başkalarına bilgilerini sunarak çok iyi bir sosyal sorumluluk biçimi sergiliyor da diyebiliriz.

Dan muhafazakar olmaktan ziyade ilerici bir felsefe üzerinde çalışır. Projeleri bu mantığa dayanıyor. Bu felsefe merkezi bir birim olarak hükümete karşı hoşnutsuzluğunu teşvik etmeye devam ediyor.

Yüksek rütbeli profilinde, hayatının büyümesinden kaynaklanan çekişmeler ve anlaşmalar olmalı. Şimdi Dan’ın gençliğine ve geçmişine bakalım. Bugünkü haline nasıl bir katkı sağlamış birlikte görelim.

Daniel Larimer’ in Hayatı..

İnsanlar önceki projelerinden ayrıldıktan sonra adanmışlığını sorguladılar. Ancak şimdilik Dan, EOS platformunu geliştirme ve gelecekteki tüm projelerini bunun üzerine inşa etme çabalarını yoğunlaştırdı. Bununla birlikte, yaratıcılığı bazen kibirli olmasına ve bir şekilde yanlış anlaşılmasına neden oldu.

Ancak kibiriyle bile, ilham verici bir yapısı olması sebebiyle size dokunabilir. Okuduğu birçok kitap arasında en iyi 13 okumasını sizlerle paylaşıyor.

Sonuçta, artık Daniel Larimer’in kim olduğunu biliyorsunuz. Ne yapabilir. Ve şimdi Steemit’te kripto yazabilir ve kazanabilirsiniz.

Dan bir Amerikalı. Colorado’ da doğdu. Ancak Virginia ve Florida olmak üzere 2 eyalette büyümüş.

Büyüyen bir çocuk olarak Dan, bu kadar hassas bir yaşta bilgisayarlara maruz kaldı. Bilgisayarlarla daha da oynayacaktı. Merakla keşif özgürlüğü gelir ve özgürlükle birlikte bir şeylerin yaratılması gelir. Dan bu şekilde bilgisayarlarla yolunu tanımak için harekete geçti.

Eğitimine Virginia’da Virginia Politeknik Enstitüsü ve Devlet Üniversitesi’ne devam etti. Ve daha sonra 2003 yılında Bilgisayar Bilimi bölümünden mezun oldu. Aynı genişlikte ekonomiyi öğrendi. Ve ekonomi onu gönüllülüğe soktu ve devlet karşıtı kontrolün sinerjisini tetikledi.

Bilgisayarları bilmekle bile, bir yazılım mühendisi olmak için başka bir beceri – programlama lazım. Peki, Dan kodlama becerilerini nereden aldı? Bir baba için akıl hocası programcısı olması ne kadar şanslı. Dan’ın programlama becerileri, ilkokuldayken babası Stan Larimer’den öğrendi.

Herhangi bir kurumsal dünyada bir şey olabilmeniz için bir diğer yetenek de girişimciliktir. Dan gençliğinden bu yana seri girişimci oldu. Ve bu girişimci zihniyet onu şimdi çok iyi şeyler yapmaya hazırladı.

Böylece, üniversiteden sonra arkadaşlarıyla bir şeyler yarattı. Arkadaşlarla ortaklık kurdu ve bir sanal gerçeklik şirketi kurdu. Her yıl para kazansalar da, beş yıl sonra şirketi kapattılar. Sonra başka şeyler yapmaya devam ettiler.

Daniel Larimer’ in İlk Blockchain Keşfi..

Danile Larimer aktif bir yazılım programcısı olarak onu blockchain ve kriptoyu kolayca tanımaya yatkın hale getirdi.

Danile Larimer’ in yapacak bir şey arayışı, onu para meselelerinde devlet kontrolünü gerçekleştirmesine yönlendirdi. Danile Larimer’ in ekonomi hakkında bilgi sahibi olduğunu hatırlayın. Hayatındaki bu bölüm, para meselelerinde devlet kontrolünün belirlenmesinde yararlı oldu.

Para büyük hükümet gücünün sebebiydi ve hala da bu. Para kullanımı isteğe bağlı olduğu için, ilk fikir gümüş veya altın kullanımını kucaklamaktı. Ancak, bu hükümet tarafından kabul edilmedi.

Hükümetin diğer para birimi biçimlerine karşı olan muhalefet Danile Larimer’ i başka para birimleri aramaya itti. Devlet karşıtı kişiliği ile terfi ederek devlet kontrolündeki ve mülkle ilgili piyasa parasına karşı diğer para birimlerini araştırdı.

Sonuç, 2009 yılında Bitcoin’e rastladı. Bitcoin’in keşfi, ‘merkezi olmayan para birimi’ çevrimiçi aramasının bir sonucuydu. Sonuç, Bitcoin geliştiricisinin takma adı olan Satoshi Nakamoto oldu.

Çevrimiçi arama sonucunun Satoshi ile iletişim kurmaya başlamasından kısa bir süre sonra Danile Larimer’ in olduğu iddia ediliyor. İkisi arasındaki sohbet, blockchain hakkında daha fazla bilgi edinmek için Danile Larimer’ e ilham verdi.

Blockchain üzerinde araştırma yaparken aynı zamanda dijital bir para birimi yaratmaya çalıştı. Bitcoin’in keşfiyle Danile Larimer, anında Bitcoin destekçisi oldu. Ve bu karşılaşma onu kripto para dünyasında sevdirdi.

Danile Larimer’ in Blockchain Kariyeri..

Her şey hakkında gerçeğin peşinde – Dan Larimer

Alıntı Danile Larimer’ in kariyerinin temel direğidir. Ron Paul başkanlık kampanyalarında Dan, dünyanın nasıl çalıştığını merak etmeye teşvik edildi. Aynı notta, benzersiz yenilik, politika, ekonomi ve kamu yararı kaynaşmasını bildiren bir tutkuya sahip bir özgürlükçü oldu.

Tüm yenilikleri hükümet kontrolünü sınırlandırmaya yöneliktir. Kuşkusuz, gönüllü derneklere inandığını paylaşıyor. Fikir, bir şeyler yapmak zorunda kaldığınız bir sözleşme toplumundan taşınmaktır. Ona göre sözleşmeler hükümete zorlandı. Bu da işlemlerde maliyetleri ve sefaleti arttırıyor.

Bu yüzden Danile Larimer, işin baskı ile değil itibarla ilgili olmasını istiyordu. Bu düşünce argümanını Altın kuralına dayandırdı.

Sana yapmalarını istediğiniz gibi başkalarına da yapın – Golden Rule

Hükümet kontrolünü sınırlamada yol gösteren başka bir ilke. Danile Larimer’ in bir iktisatçı olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak bu, dünyanın nasıl çalıştığını öğrenmek olduğu için durum böyle değil. Bunu yaparken de şimdi ekonomi hakkında bilgi sahibi oluyor. Bu nedenle, talebin 3 temel unsurunu belirlemek gerekir.

Yaşam, özgürlük ve mülkiyet, yaşam standardını geliştirme arayışında projelerine rehberlik eden talep unsurlarıdır.

Danile Larimer hayatının seçimlerini ve kararlarını bildiren başka bir bölümüne bakalım. Ve bu aile hayatı.

Danile Larimer’ in Aile Hayatı..

Danile Larimer’ in blockchain alanındaki doğrudan etkisini ve çabalarını görmeden önce, aile de onun için önemliydi. En azından boşanma konusundaki kötü deneyiminden sonra bildiğimiz budur. Ve Dan’ın neden böyle davrandığını ortaya koydu.

Aynı zamanda, ilk olarak Bitcoin’e bağlandı, Danile Larimer bir evlilik mücadelesine karıştı. Dünyanın nasıl işlediği konusundaki düşünceleri nedeniyle boşanmıştı. İlgi alanı eski Hıristiyan inançlarını reddetmesiydi. Sonuç bir çatışmaydı.

Boşanma onu rahatsız etmesine rağmen yararlı dersler aldı. Şaşırtıcı bir şekilde, mülkü bölmek ve çocuk velayeti ve desteğini çözmek için gönüllü çatışma çözümleme yöntemi boşuna idi.

İstediğini bir şekilde başarmasına rağmen, hükümetin mülkümüzün çocuklarına bile sahip olduğunu fark etti. Çocuklarının velayetinde söz sahibi olmayan ebeveynler onu çileden çıkardılar.

Düzenleme eski karısını memnun etmedi. Böylece mahkemelerin sonucuna itiraz etti. Yine de Hristiyan inançlarına değer veriyor – inançlar Danile Larimer’ in soruları. Mahkeme sonucundan Danile Larimer, mahkemenin emirlerine uymak zorunda olduğu için sürecin ne kadar taraflı olduğunu fark etti.

Danile Larimer’ in hayal gücünde de cezalandırıcı olan maaşı, kariyer değiştirme arzusunu dikkate almayan mahkeme tarafından önceden belirlendi. Eski eşinin ücretinin yarısından fazlasını alması nedeniyle ebeveynleriyle birlikte yaşamak zorunda kaldı. Danile Larimer için bu aşağılayıcıydı. Yine de, Danile Larimer, kamu yararı arayışında 2 yıla yayılan hukuki harcamalardan iflas etti.

Blockchain ilgi alanlarıyla hala daha ileri gitti. Ve bugün BitShares ve EOS olarak gördüğümüz şey bu.

Danile Larimer’ in Blockchain Enerjisi ve Projeleri

Küçük yaşlarındaki olaylar onu şekillendirdi. Sonuç olarak, üretken doğası onu bir yaratıcı olarak kurdu.

Danile Larimer’ in deneyimi, farklı sektörlerde oynadığı rollerden kaynaklanmaktadır. Dan, SAIC için yazılım geliştirici stajyeri olarak görev yaptı. Sonra Virginia Tech’de araştırma görevlisi oldu. Üniversiteden sonra Open Tech’de yönetici becerilerini gösteren CEO oldu.

Danile Larimer’ in yazılım becerileri Raytheon, TORC Robotics, Park Intuit ve Phoenix Integration’da yazılım mühendisi olarak görevlendirildiğinde gelişti.

Girişimci ve programlama becerilerinin birleşimi Bitshares, Steemit ve EOS’un başlangıcında ve büyümesinde sergilenmektedir . Aynı zamanda Invictus yenilikleri, Cryptonomex ve BlockOne’un baş teknoloji yöneticisi olmasa da başardı. Bunlar başlattığı şirketler.

BitShares

Boşandıktan sonra Danile Larimer, blok zincirine olan bağlılığını yenilemişti. Boşanma davasıyla aynı meditasyon döneminde, Bitcoin hükümet kapanışı veya borsaları ve banka hesaplarıyla boğuştu. Bu teknolojinin ölümü düşüncesi Danile Larimer’ i huzursuz etti ve onu borsalara alternatif yarattı.

Böylece Grafen çerçevesini buldu. Çerçeve Bitshares’in temelidir. Dolayısıyla çerçeve diğer projelerini oluşturmak için kullanılmıştır.

Merkezi olmayan bir borsa olan BitShares , 2014 yılında inşa edilen ilk blok zinciri platformudur. Yetki Verilmiş Kanıt Kanıtı’nı icat etmeye devam etti. Bu sistem, 10 saniyelik blokların en hızlı ve merkezi olmayan blok zincirini teslim etti.

Bu proje kapsamında Dan, BitShares’in ilk versiyonundan şu anki versiyona büyüme gösterdi. Ölçeklenebilirlik ve performansta özellikle iyileştirmeler yapılmıştır. Belirgin olarak, yazılımları saniyede 100.000 işlemle övünüyordu.

2015 yılında, Cryptonomex Bitshares geliştiricileri tarafından başlatıldı. Ayrıca, yılın ilerleyen saatlerinde şirket Graphene lisansı aldı ve BitShares blok zincirini 2.0 sürümüne yükseltti.

Yine de, birçok potansiyel BitShares`in fiyatı geliştiricilerini desteklemedi. Bu nedenle, yatırımcılar yeni çalışanlar almak yerine işin istikrarını tercih ettiler.

Bu parçayı okudukça, BitShares kendi kendini idame ettiriyor ve geliştirici olmak isteyen herkes hissedarlar tarafından seçiliyor. Şu anda, Bitshares en iyi değişimler arasında.

Steem ve Steemit

Dan Larimer’in sömürdüğü bir diğer sektör de sosyal medya. 2016 yılında Dan ve arkadaşı Ned Scott oluşturmak için işbirliği yaptı Steem ve Steemit karşılıklı toplumu yardım ettiği kavramlar üzerinde. Yine, Graphene bu projenin temeli oldu.

Ned CEO olurken Dan’ın CTO olduğunu kabul ettiler. Birkaç ay içinde çalışan bir blockchain ve web sitesi oluşturdular. Aslında, Steem belirteci, iş kanıtı sistemi kullanılarak çıkarıldı.

İlk başta insanları etkilemedi. Bu nedenle Steemit, Steem’in% 80’ini mayınladı. Pahalı işlem maliyetleri ile karşı karşıya olan Steemit, yeni kullanıcıya Steem’de okuma, oylama ve gönderme için 5 dolar verdi.

Şimdi, sınırlı oranlı işlemlerin başlamasıyla Steem işlemlerinin herhangi bir ücrete tabi değildir. İyileştirme, ücret istemek yerine bant genişliğini sınırlar.

Steemit sürdürülemez olduğu için eleştirildi. Söz konusu iddia, enflasyon nedeniyle 6 ay içinde Steemit’in% 50’sinden daha azına sahip olan Steemit’e dayandırılıyor. Ancak Steemit, geliştiricilerine ödeme yapma yeteneği veren bir azınlık hissesini korumuştur.

Danile Larimer’ in Steemit dışında genel amaçlı bir dijital sözleşme blok zinciri inşa etme arzusunun ortasında, arkadaşı Ned ile birlikte istifa etti. Bu dostane bir şeydi ama yanlış söylentileri bastırmak Dan ve Steemit ortak bir açıklama yaptı.

Şimdi, Steemit kararlı ve ayrıldıktan sonra bile birkaç yeni kullanıcı için geniş bir çekiciliğe sahip.

Paralel işlemeyi ve ücretsiz hizmetleri destekleyen bir blok zincirine sahip olma arzusu ön plana çıkmıştır. Böylece, onun ayrılma nedeni.

EOS

Danile Larimer yine 2017’de blockchain’e katıldı. Onunla birlikte Block.one’un CTO’su olarak Dan, EOS blockchain’i inşa etti. Ticari ölçekli dijital sözleşmeleri desteklemek için geliştirilmiş bir blok zinciridir.

EOS, akıllı sözleşmelerin de öncüsü olan Ethereum’un büyük bir rakibi.

EOS platformu destekleri yatay ölçeklenebilirlik geliştirmek ve hiçbir işlem ücretlerini sağlamak için işleme paralel DAO ler ve dApps . Steemit’ten ayrılmasının nedeni bu muydu? Bence EOS çok yakın zamana kadar sahip olduğu bir düşünce.

EOS protokol dikkat çekici özelliği 16 kat daha hızlı dApps için farklı programlama dilleri kullanılarak ve  Ethereum kullananlara göre daha sağlam bir apps.

Daniel Larimer’den Nihai Düşünceler

İnsanlar önceki projelerinden ayrıldıktan sonra adanmışlığını sorguladılar. Ancak şimdilik Danile Larimer, EOS platformunu geliştirme ve gelecekteki tüm projelerini bunun üzerine inşa etme çabalarını yoğunlaştırdı. Bununla birlikte, yaratıcılığı bazen kibirli olmasına ve bir şekilde yanlış anlaşılmasına neden oldu.

Ancak kibiriyle bile, ilham verici önerilen okumasıyla size dokunabilir.

Sonuçta, artık Daniel Larimer’in kim olduğunu biliyorsunuz. Ne yapabilir. Ve şimdi Steemit’te kripto yazabilir ve kazanabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen hususlar yatırım tavsiyesi olmayıp, konuya ilişkin bilgi edinmeyi, aksine ileride karşılaşılabilecek sorunların önüne geçmeyi ve tedbirli olunması gerektiği hususlarını içinde barındırır.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.