Güncel Bitcoin Haberleri
Bitcoin
$64,090.75
+2729.18
Ethereum
$3,066.75
+123.22
Litecoin
$81.53
+3.53
DigitalCash
$29.87
+2.14
Monero
$117.25
+4.93
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$26.33
+1.57
Dogecoin
$0.16
+0.01

David Irvine Kimdir?

Maidsafe CEO'su Hakkında..

0 789

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

David Irvine Kimdir?

Maidsafe CEO’su David Irvine ile tanışın. Maidsafe, gezegendeki herkese gizlilik, güvenlik ve özgürlük sağlamak için cesur bir misyona sahip devrim niteliğinde yeni bir web uygulamasıdır. MaidSafe, merkezi olmayan Güvenli Ağ üzerinde özel bir sunucu olmadan çalışır ve dünyanın herhangi bir yerinde herhangi bir sınır olmaksızın daha hızlı, daha iyi ve daha güvenli bir web deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.

MaidSafe projesinin arkasındaki CEO ve yazılım mühendisi David Irvine gelin biraz tanıyalım. 2002’den bu yana, Irvine, internetin bir felaket kadar kaçak başarı için en yüksek potansiyele sahip olduğunu anladı. Onun gözünde, dünyayı sadece interneti yöneten özel, merkezi ağlardan, hizmetlerden ve şirketlerden kurtarmak mantıklıydı. Bugün on buçuk yıl uzun vizyonu artık gerçek oldu.

David’in planı dünyayı, kullanıcıların verilerinizi, deneyiminizi ve bilgi hakkınızı manipüle etmeden web’de sörf yapma özgürlüğüne sahip olduğu, sunucusuz, merkezi olmayan ve tamamen reklamsız bir ağa kaydırmaktır. SAFE Ağı tüm dünyadaki kullanıcı dosyalarını farklı cihazlara dağıtır ve depolar. Bu sürekli veri hareketi (çalkalama olarak adlandırılır), SAFE Ağı’nın sağladığı güvenliğin önemli bir parçasıdır, çünkü bilgisayar korsanlarının veri konumları değiştikçe hedefleyecekleri merkezi bir nokta yoktur.

Kulağa oldukça heyecan verici geliyor değil mi? Bu adam tam anlamıyla dünyayı ele geçiriyor ve muhaliflere her şeyin mümkün olduğunu gösteriyor. Tutkusu ve dürtüsü dikkat çekiyor ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için gerçekten böyle insanlar yapıyor.

Yukarıda belirtilen hususlar yatırım tavsiyesi olmayıp, konuya ilişkin bilgi edinmeyi, aksine ileride karşılaşılabilecek sorunların önüne geçmeyi ve tedbirli olunması gerektiği hususlarını içinde barındırır.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.