Güncel Bitcoin Haberleri
Bitcoin
$64,090.75
+2729.18
Ethereum
$3,066.75
+123.22
Litecoin
$81.53
+3.53
DigitalCash
$29.87
+2.14
Monero
$117.25
+4.93
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$26.33
+1.57
Dogecoin
$0.16
+0.01

DLive’in resmen Tron’a (TRX) geçtiğini duyurdu.

0 1.161

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

 

Blockchain platformu Tron (TRX) ve dosya paylaşım platformu BitTorrent’in CEO’su Justin Sun, beş milyondan fazla aktif kullanıcısı olan içerik yaratıcıları için dünyanın ilk ve en büyük merkezi olmayan canlı akış platformu DLive’in resmen Tron’a geçtiğini duyurdu. Göç bugün başlıyor.

DLive başlangıçta Steem blok zincirinde piyasaya sürüldü ve burada geçen yılın Haziran ayına kadar 2.6 milyon dolarlık kripto para ödeyen aylık yarım milyondan fazla aktif kullanıcı topladı .

DLive’da 690.44K abonesi olan YouTube hissi PewDiePie, née Felix Kjellberg, Nisan ayında platformda yayın yapmaya başladı. Platformu, ekonomik yapısı ve indirimli ücretleri nedeniyle seçti. Asıl gelirini% 50’lik bir kesim abonesi alan Amazon’un Twitch’i ve Google’ın% 45’ini alan You Tube reklam geliri.

DLive’in canlı akışlı video topluluğu, kullanıcıların içerik oluşturucuları upvotes, hediyeler ve bağışlarla kripto para birimi ile ödüllendirmesine olanak tanır. Kullanıcı destekli yükseltme ve işaretleme sistemi, hangi içeriğin platformun en üste çıkacağını belirler.

DLive CEO’su Charles Wayn,

“Günümüzde endüstri, yaratıcılarından para alıp reklamları mümkün olduğunca içeriğe itmeye teşvik edilen birkaç büyük şirket tarafından yönetiliyor. Akışı merkezsizleştirerek, görüntüleyenlere ve içerik oluşturuculara daha iyi bir deneyim sunarken video içeriğini demokratikleştirebiliriz. DLive’deki içerik oluşturucuların da kitle bulma şansı var ve daha büyük platformlarda olduğu gibi milyonlarca yayıncının altına gömülmüyorlar. ”

2019’un başlarında BitTorrent tarafından sunulan canlı akış platformu BLive, DLive platformuyla birleştirilecek.

Duyuruya göre ,

“Bu ortak çaba sayesinde, BitTorrent’in aylık 100 milyon aktif kullanıcısı DLive’in hizmet tekliflerine kolayca erişebilir; canlı akış devini dünyanın en büyüklerinden biri olarak pekiştirecek. ”

 

Yukarıda belirtilen hususlar yatırım tavsiyesi olmayıp, konuya ilişkin bilgi edinmeyi, aksine ileride karşılaşılabilecek sorunların önüne geçmeyi ve tedbirli olunması gerektiği hususlarını içinde barındırır.

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.