Güncel Bitcoin Haberleri
Bitcoin
$68,287.67
-819.57
Ethereum
$3,886.26
+74.44
Litecoin
$84.48
-0.37
DigitalCash
$30.08
0
Monero
$142.41
+0.86
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$31.72
-0.11
Dogecoin
$0.17
-0

Dropil Token (DROP) Nedir? Her Açıdan Kapsamlı İnceleme..

Coinmarketcap 578. Sırada Yer Alıyor..

0 1.005

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Dropil Token (DROP) Nedir?

Dropil; kripto para yatırım, ticaret, analiz ve depolamayı otomatikleştirmek için araçlar sağlayan bir projedir. Maksimum hedefi; kripto para dünyasını otomatikleştirmek .

Bu kılavuzda aşağıdakileri ele alacağız:

  • Dropil Nasıl Çalışır?
  • Dropil Jetonunun Amacı
  • Dropil Ekibi ve Yol Haritası
  • Dropil Token Ticaret Geçmişi
  • DROP nereden alınır
  • DROP Nasıl Saklanır?
  • Sonuç

Dropil Nasıl Çalışır?

Dropil şu anda üç ana hizmet sunmaktadır:

  1. Dex adlı otomatik bir ticaret sistemi ,
  2. Arthur adında bir analiz ve sinyal botu ve
  3. Max adlı bir cüzdan .

Dex..

İnsan duygularını ticaretten kaldırmak için tasarlanan Dex, kullanıcı hesaplarını risk iştahlarına göre yönetir ve işlem yapar. Alım satımın tamamı algoritmalar tarafından yapılır. Ancak, kullandıkları stratejilerin hepsi Dropil çalışanları tarafından tasarlanmıştır. Teorik olarak, sistem ağır kayıplara karşı hafifletirken karı maksimize etmelidir.

Bu tür bir hizmet, kripto para piyasasının oynaklığı göz önüne alındığında, bazı trader’lara mantıklı gelebilir. Birçok acemi tüccar bu volatiliteden faydalanmak ister, ancak çoğu zaman duygularını onlardan daha iyi hale getirir ve kârlılıklarına zarar verir.

Kullanıcılar üç risk kategorisinden birini seçebilir: güvenli, orta veya agresif. Bunlar aslında birden çok mantık sunucusundan oluşan havuzlardır. Bu, havuzdaki tüm kullanıcıların aslında havuzun kârını paylaştığı anlamına gelir.

Denetim, pazardaki değişikliklere yanıt olarak sunucular arasında değiştirilir. Bu, insan ticaretinin olmadığı dinamik ticarete izin verir.

Daha sonra her bir mantık sunucusu içinde, birden fazla işlem bot sistemi vardır. Her sistem bir ticaret çifti ve bir borsa ile sınırlıdır. Bu yaklaşım karmaşıklığın azaltılmasında ve etkili gözetimin kolaylaştırılmasında faydalı olabilir.

Ağır kayıplara karşı hafifletmek için, sistem kayıplar belirlenen bir eşiği ihlal ettiğinde pozisyonlardan çıkan güvenlik ağlarını kullanır . Programlı savunma mekanizmalarından bağımsız olarak, sonuçta Dropil kontrol merkezi aracılığıyla insan gözetimi vardır.

Dropil, şeffaflığa önem verir ve tüm ticari analitiklerin kullanıcılar tarafından kolayca erişilebilir olmasını sağlar. Bu sadece kullanıcıların ticaretin etkinliğini hesaba katmaları için değil, aynı zamanda öğrenmeleri için de yararlı olabilir. Acemi yatırımcılar için, sistemin karlılığından ve güvenliğinden faydalanırken, aynı zamanda analizlerden ve analizlerden de öğrenebilirler.

Arthur..

Bu, iyi yatırım giriş noktaları için piyasayı sürekli olarak araştıran bir bottur. Ancak bundan daha fazlası, borsalar arasında arbitraj fırsatlarını hızlı bir şekilde tespit edebiliyor. Varlık üzerinde, yararlanabileceğiniz farklı borsalar arasında fiyat farkı olduğunda bir arbitraj fırsatı vardır. Arthur, kullanıcıların bu tür fiyat boşlukları kapanmadan kar elde etmelerini sağlar. Bu arbitraj tarayıcı ücretler, zaman ve çaba tasarrufu faktörleri. Arthur şu anda 16 değişimi takip ediyor ve daha fazla entegrasyon üzerinde çalışıyor.

Bunun ötesinde, desteklenen herhangi bir madeni para veya jetonla ilgili sinyaller ve madeni paraların içine ve dışına rotaları optimize etmek için bir hizmet sunar. Daha küçük piyasa değeri jetonlarını ve jetonlarını alıp satarken, kullanıcılar fiat para birimine gidip gelmek için genellikle birden fazla çiftte işlem yapmak zorundadır. Bu ek ücretler ve spreadler ile sonuçlanır. Teorik olarak, kullanıcılar içeri ve dışarı en etkili rotayı belirleyen bir sisteme sahip olarak zaman içinde önemli miktarda sermaye tasarrufu sağlayabilirler.

Maksimum..

Bu akıllı cüzdan, bazı kullanıcılar tarafından Dropil’in hizmetlerinin en az yenilikçi olduğu düşünülebilir. Şu anda, şu anda mevcut olan diğer cüzdanlardan biraz farklıdır.

Kullanıcılar dijital varlıklarını Max’te depolayabilir veya başka bir yerde depolayabilir ve Max’i yalnızca izleme için kullanabilir. Güvenlik açısından, kullanıcıların kendi özel anahtarlarını kullanmalarının yanı sıra donanım cüzdanı depolama alanını desteklemelerine olanak tanır. Donanım cüzdanları en güvenli depolama yöntemlerinden biridir ve mümkün olan yerlerde kullanılmalıdır.

Max’in en yenilikçi yanı, geleneksel bir banka hesabından yapılan doğrudan borçlarda olduğu gibi tekrarlayan ödemeler yapabilmektir. Bu tür bir hizmet, modern bankacılığın avantajlarını kendi bankanız olmanın özerkliği ile birleştirdiği için kesinlikle caziptir.

Dropil Jetonunun Amacı..

Dropil token (DROP), Dropil’in araçları ve hizmetleri için ödeme yapmak için kullanılan bir ERC20 yardımcı tokenidir.

Arz, 30.000.000.000 olarak sınırlandırılmıştır ve mevcut dolaşımdaki arz 22.044.040.144 olup kabaca yüzde 73’e eşittir.

Tüm jetonlar 10 Ocak 2018’de oluşturuldu. Bunların yüzde altmışı ICO’ya katılanlara gitti. Kalanlar kurucular, çalışanlar ve bir Dropil kasası arasında bölündü.

Dropil Ekibi ve Yol Haritası..

Dropil, sekiz ek danışmandan oluşan sekiz kişilik küçük bir ekibe sahiptir. Şu anda herhangi bir ortaklıkları ya da dış yatırımları yok. Şirket, Dropil vizyonunu takip etmenin onlara daha fazla özgürlük verdiğini düşündüklerinden bununla gurur duyduklarını söylüyor.

Şirketin hala bir yaşından küçük olduğu göz önüne alındığında, hizmetlerinin sayısı ve işlevselliği kesinlikle etkileyicidir.

Mevcut yol haritası 2019’un üçüncü çeyreğine kadar uzanıyor ve yükseltilmiş bir cüzdan, mobil uygulamalar ve bir pazar danışmanlık hizmeti için planlar içeriyor.

Şu anda, bu hizmet yelpazesini veya hizmet kombinasyonunu sunan bir projenin farkında değiliz. Ancak ticaret botları yeni bir şey değil. 3Comma ve Haasbot böyle iki projedir. Her ikisi de 2014’ten beri var ve ürünleri en azından Dropil’in Dex’i için eşit derecede kullanılırken, işlevselliklerinin sona erdiği yer burası. Ayrıca, ödeme için kendi jetonları yoktur, bunun yerine piyasa para birimlerini ve belirli kripto para birimlerini kabul ederler.

Dropil Token Ticaret Geçmişi..

Bu yılın başlarında ICO’sunu bitirdikten sonra DROP, 23 Mart’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.008845 $ ‘a ulaştı. O zamandan beri düşüş trendinde pazarın geri kalanını takip etti. Bugün 0.000559 $ ‘dan işlem görüyor ve USD değerinde yüzde 93.7 düşüş gösteriyor. Bu, bu dönemde tüm pazarda yüzde 69 ve altcoin pazarında yüzde 75’lik düşüşün aksine.

Sadece son derece az sayıda altcoin değerini koruyan bir ayı piyasasında işlem gören DROP’un ticaret geçmişi, genel olarak daha uygun koşullarda ticaret yapabilene kadar tartışmalı olarak sadece sınırlı bir öneme sahiptir.

20.02.2020 tarihi baz alarak bakacak olursak koin market piyasasında şuan 578. Sırada yer alıyor.

 

19.02.2020 tarihi itibariyle Dropil Coin (DROP) birim fiyatı ₺0,000992 TRY, 0,00000002 BTC olarak bulunmaktadır.

DROP nereden alınır..

DROP için işlem hacmi hala çok zayıf. Tidex, IDAX ve BitMart, tümü BTC’ye karşı işlem gören birimin büyük çoğunluğuna sahiptir . Bazı ETH çiftleri var. Ancak, siparişiniz çok küçük olmadığı sürece, piyasayı hareket ettirmeniz ve istediğiniz fiyata doldurulmaması muhtemeldir.

DROP Nasıl Saklanır?

DROP bir ERC20 belirteci olduğundan, herhangi bir ERC20 destekli cüzdan bunu saklayabilir. Soğuk hava deposu çözümleri her zaman en güvenlidir. Bu amaçla, bir Ledger veya Trezor donanım cüzdanında saklamanızı öneririz . Bunlardan herhangi biriyle kullanım için, simgeleri görüntülemek ve onlarla etkileşimde bulunmak için MyEtherWallet kullanmanız gerekir .

Sonuç

Dropil kesinlikle heyecan verici bir şirket. Çok kısa sürede çok sayıda yenilikçi hizmeti küçük bir ekiple pazara sunabilmiştir. DROP jetonu tipik bir yardımcı program jetonudur ve DROP daha fazla kullanıcıyı kullanmaya başladığında ve hizmet paketini geliştirdiğinde değeri takdir edecektir.

Yukarıda belirtilen hususlar yatırım tavsiyesi olmayıp, konuya ilişkin bilgi edinmeyi, aksine ileride karşılaşılabilecek sorunların önüne geçmeyi ve tedbirli olunması gerektiği hususlarını içinde barındırır.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.