Güncel Bitcoin Haberleri
Bitcoin
$51,100.49
-901.19
Ethereum
$2,912.50
-65.44
Litecoin
$67.97
-1.65
DigitalCash
$28.65
-1.02
Monero
$119.65
-2.12
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$25.55
-1.32
Dogecoin
$0.08
-0

Ethereum Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesi İçin Hazırlanıyor..

Yeni Fiyat Rekoru Ethereum Projesinin 7. Yıldönümünde Denk Geldi.

0 794

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Ethereum Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştıktan Sonra; Yeniden Daha Yüksek Seviye İçin Pozisyon Aldı..

Ethereum, tüm zamanların en yüksek seviyesini 1.400 $’ lık direnci geçerek, Pazartesi günü 1.467,78 $ ‘a temas ederek, Bitcoin’den daha iyi performans gösterdi. Ethereum fiyatı, % 21 patladıktan sonra geçen hafta belirlenen 1.430 $ ‘lık önceki yüksek seviyesini geçmeyi başardı .

İlginç bir şekilde; yeni fiyat rekoru Ethereum projesinin 7. yıldönümünde denk geldi. Ethereum’un kurucusu ve geliştiricisi Vitalin Buterin, 2014 yılının aynı günü, ekibinin bir bitcoin forumunda bir kitleye hitap ederken ETH blok zincirini başlatacağını açıklamıştı.

Ethereum artık yılbaşından bugüne% 90 değer kazandı; Önümüzdeki günlerde yükseliş ivmesinin Bitcoin ile aynı olması bekleniyor. 

Popüler bir kripto analisti, tıpkı BTC’nin yaptığı gibi, ETH fiyatının yakında parabolik bir ralli görebileceğini tahmin ediyor. Lark Davis, büyük miktarlarda altcoin borsalarını hızlı bir şekilde terk ettiğine işaret etti; bu, arz sıkıntısı yaratabilecek ve güçlü bir yükseliş hareketini kolaylaştırabilecek bir faktör. 

“Borsalardaki Ethereum bakiyesi 15 ayın en düşük seviyesine ulaştı ve para çekme işlemleri yavaşlamıyor. Kripto analisti, aşağıdaki tabloyu paylaşırken tweet attı, fiyat muhtemelen Bitcoin gibi önümüzdeki iki hafta içinde ikiye katlanacak . 

                      Borsalarda ETH bakiyesi | Kaynak Glassnode

Varlıklı Yatırımcıların Birikimi Ethereum Fiyatını Artırıyor

Piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi, muhtemelen her düşüşü satın alan güçlü eller tarafından desteklenerek yükseliyor. Zincir üzerindeki analiz firması Glassnode’dan gelen verilere göre, en az 10.000 ETH’ye sahip balina adreslerinin sayısı, geçtiğimiz hafta sonu 13 ayın en yüksek seviyesi olan 1.103’e fırladı.

Bu istatistikler, yüksek net değerli bireylerden artan birikimin, Ethereum fiyatı üzerinde yukarı doğru baskı oluşturduğunu gösteriyor. 

Hindistan’ın ZebPay kripto borsasının CEO’su Rahul Pagidipati, geçtiğimiz günlerde yatırımcıların BTC’nin konsolidasyon aşamasına girmesi nedeniyle Ethereum’a yöneldiğini savundu.

BTC’ye kıyasla daha düşük giriş fiyatı ve devam eden Ethereum 2.0 güncellemesinin de etkisiyle daha fazla yatırımcı Ethereum’ a geçiyor gibi görünüyor .

Küçük yatırımcılar da devam eden ETH artışında önemli bir rol oynamış gibi görünüyor ve en az 0.1 ETH tutan adresler de rekor seviyelere ulaştı.

Yukarıda belirtilen hususlar yatırım tavsiyesi olmayıp, konuya ilişkin bilgi edinmeyi, aksine ileride karşılaşılabilecek sorunların önüne geçmeyi ve tedbirli olunması gerektiği hususlarını içinde barındırır.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.