Güncel Bitcoin Haberleri
Bitcoin
$51,822.44
-116.7
Ethereum
$2,974.58
+47.48
Litecoin
$68.89
-2.18
DigitalCash
$29.76
-0.64
Monero
$124.05
+4.57
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$26.68
-0.42
Dogecoin
$0.08
-0

GameCredits (GAME Coin) Nedir? Her Açıdan Kapsamlı İnceleme..

Coinmarketcap 517. Sırada Yer Alıyor..

0 2.483

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

GameCredits (GAME Coin) Nedir?

GameCredits (GAME Coin), çevrimiçi oyun endüstrisi için tek ödeme çözümü olmak isteyen bir kripto para birimi projesidir. Projenin web sitesinde, ekibin misyonu “ dünya çapında 2.6 milyar oyuncu için evrensel para birimi olmak, 100 milyar dolarlık oyun endüstrisini daha da büyütmek için hem büyük hem de küçük oyun geliştiricilerini güçlendirmek ve merkezi olmayan kripto para birimlerinin yaygın olarak benimsenmesini hızlandırmaktır. Devletler tarafından verilen ülke para birimlerine daha iyi bir alternatif olmak” olarak açıklanmaktadır.

GameCredits modeli altında, geliştiriciler ve oyuncular; satıcılara, dağıtıcılara ve diğer aracılara göre önceliklidir. Ekip, evrensel bir oyun para birimi olarak GAME’nin oyun ortamını eşit olmayan kar dağıtımından kurtaracağını umuyor. Ayrıca GameCredits’e bağlı bir yardımcı program olan MobileGo ile rekabetçi e-spor pazarında rekabeti eşitlemek istiyorlar. MobileGo’nun, gelirin büyük sponsorlar değil oyuncu katılımı ile yönlendirildiği ve dünyadaki oyun nüfusu arasında daha geniş rekabetçi katılımı teşvik ettiği bir e-spor kültürünü desteklemektedir.

GameCredits Ekosistemi

GameCredits ekosistemi, oyunculara daha uygun bir oyun deneyimi getirmeye ve geliştiriciler için daha adil bir gelir modeli üretmeye odaklanıyor. Oyuncular için para birimi şunları sağlamayı amaçlamaktadır:

 • Kolay ödeme entegrasyonu
 • Yüksek para yatırma sınırları
 • Birden fazla para yatırma seçeneği (GAME ve diğer kripto para birimleri)
 • Birden fazla oyun ve platformda aktarılabilir para birimi
 • Oyun içi satın alımlar için blockchain güvenliği
 • Hızlı eşleşmeler ve hızlı ödemeler için kapsamlı e-spor etkinlikleri

GameCredits Avantajları..

Özünde, oyuncuların tüm favori oyunları için erişilebilirliği ve güvenliği teşvik eden her şeyi kapsayan bir ödeme yöntemi olacak. GameCredits potansiyel olarak geliştiricilere aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok sayıda avantaj sunabilir:

 • Daha hızlı ödeme işlem süreleri
 • Kullanıcı tabanı ölçeklenebilirliği
 • Gelişmiş dolandırıcılık koruması ve blockchain güvenliği
 • Oyun satışları için daha fazla komisyon (Google Play ve Apple ile% 70’in aksine% 90 ödeme)
 • Diğer oyunlarla çapraz tanıtım

Geliştiriciler için GameCredit’in ana odağı adil ve hızlı bir ödeme. Apple ve Google Play tarafından belirlenen endüstri standartlarının aksine, GameCredits, pazarında satılan herhangi bir oyun GPlay’da yalnızca% 10 ücret alacaktır.

GameCredits Ekosistemi..

GPlay’den bahsetmişken GameCredits, projeye ve ekibine vizyonlarını tam olarak gerçekleştirmelerine yardımcı olan bir dizi ürüne sahiptir. Bu ürünler GameCredit’in çok yönlü ekosisteminin omurgasını oluşturur ve şunları içerir:

GNation : “Her üç insan bir oyuncu” olduğunu belirtiyor. GameCredits’in web sitesinde ve GNation dünyanın dört bir yanından gelen bu oyuncuları tek bir toplulukta birleştirmek istiyor. Böylece GNation, yaşamın her kesiminden geliştiricileri ve oyuncuları bir araya getiren sınırsız bir oyun ulus-devleti olarak hizmet edecektir.

GPlay : GameCredits’in uygulama mağazası eşdeğeri ve oyun pazarı olan GPlay mağazası, oyuncuların GAME paralarını kullanarak mevcut oyunları satın almalarına izin verir. Ayrıca, geliştiricilere platformda satılan oyunlar için% 90’lık bir ödeme tahsis eder.

GameGG: Bu proje hala çalışıyor, ama aslında çevrimiçi, rekabetçi bir e-spor platformu olacak. Bununla birlikte, herhangi bir oyuncu amatör veya profesyonel olabilir ya parasal ya da parasız olarak platformdaki diğer oyunculara karşı eşleştirebilir ve oynayabilir.

GWallet : Oyuncuların GAME’lerini depolamak, oyun içi satın alımlar için ödeme yapmak veya çevrimiçi e-spor maçları için kullanmak için kullanabileceği kripto para cüzdanı belirtiyor.

GExchange: Halen geliştirilme aşamasında olan GExchange, GAME parası için kripto ve ülke para birimleri çiftlerine sahip olacak.

GShare: GNation’ın ekibin GameCredit’in etkisini kripto ve oyun alanlarının dışına çıkarmasını umduğu bir hayranlık uyandırıcı uzantısı.

MobileGo

GameCredits’in “yakın kuzeni” MobileGo (MGO), ekosistemin mobil oyunlara yönelik tokenize çözümüdür. MobileGo, akıllı telefon, tablet ve mobil oyunlara GameCredits’in tüm video oyun alanı için ne olduğunu: oyuncuları ve geliştiricileri tek bir para birimi ve platform altında birleştirme girişimi. İlginç bir şekilde, token tahsisi, MGO her iki ağda da çalışmak üzere inşa edildiğinden , Ethereum ve Waves blok zincirleri arasında bölünmüştür .

 

Oyuncular bir MobileGo profili oluşturabilecek ve oyunlaştırılmış bir kredi puanı gibi, kullanıcılar çevrimiçi etkileşimlere (olumlu veya olumsuz olsun), oyun geçmişine ve tavsiyelere dayalı bir sosyal statüye sahip olacaklar. Kayıtlı kullanıcılara, şöhret eşiklerine ulaşmak gibi bir tür MobileGo jetonu verilecek, bu da deneyim puanları kazanmak ve seviye atlamak gibi. Bu jetonlar daha sonra oyun içi içerik indirimleri, turnuvalara VIP geçişleri ve daha fazlası gibi teşvik programları için kullanılabilir.

Platform kullanıcıları ayrıca MobileGo aracılığıyla merkezi olmayan oyun turnuvalarına ev sahipliği yapabilirler. Profesyonel e-spor turnuvalarının aksine, bu etkinlikler GameCredits uygulama mağazasında kayıtlı herhangi bir mobil oyun için tüm beceri seviyelerine sahip oyunculara açık olacaktır. Bu, profesyonel e-sporların amatör oyuncular için oluşturduğu engelleri yıkarak herkese küresel, merkezi olmayan bir turnuva ortamında MGO kazanma şansı verecektir.

MobileGo ayrıca oyun içi sanal öğeler ve ürünler için bir pazara sahip olacak. Pazar, kullanıcıların doğrudan platformda MGO için oyun içi öğeler ticaretine izin verecektir.

GameCredits Ekibi ve Yol Haritası

GameCredits, yıllardır sektörde olan tecrübeli oyunculardan oluşan bir ekiptir.

Projenin CEO’su Sergey Sholom’un doktora derecesi var. 2004 yılında Datcroft Games Ltd.’i kurdu. GameCredits’in GPlay mağazasında listelenen ilk oyunlardan biri olan Pixel Wars’ı oluşturmaktan da sorumlu.

Bir diğer doktora, ürün direktörü Maxim Sholom takıma 12 yılı aşkın oyun deneyimi getiriyor. Get the Gun gibi başarılı oyunların üretilmesine yardımcı oldu ve GameCredits Mobil Mağazasının gelişimini denetliyor.

 

Şu anda, mevcut tek yol haritası projenin teknik incelemesinde bulunmaktadır . Kilometre taşlarının çoğu parkurunu yönetti, ancak ekibin 2018’in ilk çeyreğinde merkezi olmayan eşleştirme ve merkezi olmayan turnuvaları entegre etmeye odaklandığı belirtiliyor.

GameCredits İşlem Geçmişi

Mart 2018 yılı itibariyle kripto para piyasalarının ayı sezonuna girmesi ile diğer para birimleri gibi GAME de, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 6.61 $ ‘dan 1.35 $’ lara kadar düştü ve şu anda 2020 yılı itibariyle piyasa değeri olarak ₺0,335283 TRY, $0,048896 USD, 0,00000711 BTC değerinde olmakla birlikte, CoinMarketCap’te 110. sıradan gerileyerek 517. sırada bulunmaktadır.

GameCredits’i Nereden Satın Alabilirim?

GAME’nin en popüler pazarı, BitBay’ dir. Hacim sırasına göre, bir sonraki en aktif pazarlar ise Bittrex, Poloniex ve Bit-Z’dir.

GameCredits Nerede Saklanır?

Projenin resmi cüzdanı GWallet, GameCredits için tam destek sunuyor. Ayrıca, GAME’yi doğrudan cüzdanın USD, EUR, GBP veya BTC ile sahip olduğu özel ağ geçidi üzerinden satın alabiliyorsunuz.

Analiz..

Kripto savunucuları çoğu zaman blockchain’in birden fazla sektördeki endüstri verimsizliklerini azaltma potansiyelini ortaya koydu. GameCredits bu çözümleri oyun endüstrisine getirmek istiyor.

Ve anlaşılır bir şekilde GameCredits gibi bir kripto para birimi ödeme seçeneği, oyunculara daha kolay para yatırma ve satın alma seçenekleri sunabilir ve bir blockchain ağı, fonlarına daha fazla güvenlik sağlayabilir. Geliştiriciler için GameCredits, daha hızlı ödeme sürelerine ve oyun satışlarından daha eşit dağıtılmış kârlara izin verecektir.

Global oyun dünyasının GAME’yi evrensel para birimi olarak kabul edip etmeyeceğini söylemek zor, ancak önümüzdeki yıllarda bir şekilde kripto para birimlerinin endüstri için standart ödeme yöntemi haline gelmesi şaşırtıcı olmayabilir.

Yukarıda belirtilen hususlar yatırım tavsiyesi olmayıp, konuya ilişkin bilgi edinmeyi, aksine ileride karşılaşılabilecek sorunların önüne geçmeyi ve tedbirli olunması gerektiği hususlarını içinde barındırır.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.