Güncel Bitcoin Haberleri
Bitcoin
$52,011.23
+227.29
Ethereum
$3,009.03
+84.66
Litecoin
$69.05
-1.79
DigitalCash
$29.95
+0.02
Monero
$125.55
+5.6
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$26.96
-0.17
Dogecoin
$0.09
-0

ICON (ICX COİN) Nedir? Her Açıdan Kapsamlı İnceleme..

Coinmarketcap 58. Sırada Yer Alıyor..

0 674

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

ICX Coin Nedir?

 

 Gün geçtikçe dijital paraların kullanım alanları artıyor. Yüzlerce ve hatta binlerce dijital para günlük hayatımızda var ve hayatımızın her anına daha çok giriyor. 

ICX Coin Nasıl Ortaya Çıktı?

26 Kore menşeili menkul kıymetler şirketinin 2016 yılında, finans sistemi için en büyük zincirleme kurum ve kuruluşu olan “Kore Finansal Yatırım Zinciri” ağını kurmasıyla birlikte ortaya çıkmıştır.

ICX Nasıl Büyüdü?

Tarihler 2017 yılının 4. Çeyreğini gösterdiğinde ise dünyanın ilk kurumsal blok hizmet ağı olan CHAIN ​​ID ağı ile birlikte duyurulan kimlik hırsızlığını önlemek için paylaşılan bir güvenlik modelini başarıyla uygulamaya koyup bu uygulamaları başlatan şirket her geçen gün büyüdü ve gelişti.

ICX Coin ile Amaçlanan Nedir ?

ICX Coin ağının mevcut banka topluluğu şu an için üzerinde çalıştığı ödenmiş bir sanal ödeme sistemi daha da geliştirmektedir. Bu proje ve ağ ile şirketin hesap yönetimi, transfer, yeniden yükleme, para çekme ve aynı zamanda dijital para yönetimi gibi çalışmaları daha kolay hale getirmeyi amaçlamaktadırlar.

 ICON Coin Proje Olarak Gelecek Vadediyor mu?

 Birçok kripto para kullanıcısı ve yatırımcıları tarafından oluşturulan, kısa vadeli olarak baktığımızda iyi kazanç getirebilecek dijital kriptopara birimleri arasında yer almaktadır. Burada asıl dikkate alınması gereken şey ise, şirketin gerçek ve duyurduğu vizyonudur.

ICX mevcut vizyonu sebebiyle birçok kullanıcı ve yatırımcı bu coin’ i diğer birçok coinden çok daha güvenli bularak buraya yatırımlar yapmaktadır.

ICX Nasıl Çalışıyor?

Peki bu kadar taraf toplayan ICX gerçekte nasıl çalışmaktadır? Aslına bakılacak olursa ICX, loopchain teknolojisine ile oluşturulmuş ve bu teknolojiye dayanan bir den çok kanallı bir blokzincir coin’ i diyebiliriz.

Loopchain adı verilen bu teknoloji ise akıllı kontrat özelliklerine ile donatılmış ve özelleştirilebilir. Aynı zamanda yüksek performansa sahip bir kurumsal yapılı blokzincir olarak tanımlayabiliriz.

Loopchain Konsensus 

Aslında adı üstünde (loop) yani bir döngü ürünü olarak geçen loopchain. Farklı alanlara sahip bir grup endüstrinin ihtiyaçlarına tam uyacak şekilde geliştirilmiştir. Ayrıca esnek bir özelleştirme ve geliştirilmiş bir teknolojiye sahiptir.

Loopchain, Loop Fault Tolerance (LFT) adıyla duyulan konsensus mekanizmasını kullanarak hızlı, etkili ve aynı zamanda fork’suz bir konsensusu destekliyor. 

Piyasa Durumu

ICX coin  06.09.2020 tarihi itibariyle birim fiyatı şuan 3,16 TRY, 0,424497 USD, 0,00004140 BTC olarak işlem görmektedir. Coin market piyasasında şuan 58. Sırada yer alıyor. Toplam arz 855.002.760 ICX ve 564.039.566 ICX dolaşımdadır.

ICX Coin Nereden Alınır

ICX Coin elde etmek için kullanabileceğiniz platform Binance üzerindedir. Buraya tıklayarak üye olup alım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Exchange platformunda Bitcoin, Ethereum, Binance Coin veya Tether takas edebilirsiniz.

Nasıl başlayacağınızdan emin değilseniz, nasıl Bitcoin satın alacağınıza dair rehberimize göz atın.

Bu projenin akıbeti, gelecekte neler olacağını ve daha birçok özelliği için bizi takipte kalın. bitcoingundem.com ile en güncel ve en doğru haberleri alırsınız. bitcoingundem.com hayatınızda ise kripto para piyasası avucunuzda demektir.

Yukarıda belirtilen hususlar yatırım tavsiyesi olmayıp, konuya ilişkin bilgi edinmeyi, aksine ileride karşılaşılabilecek sorunların önüne geçmeyi ve tedbirli olunması gerektiği hususlarını içinde barındırır.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.