Güncel Bitcoin Haberleri
Bitcoin
$10,347.40
+47.18
Ethereum
$368.79
+3.6
Litecoin
$48.81
+0.45
DigitalCash
$76.85
+0.72
Monero
$83.31
-0.75
Nxt
$0.01
-0
Ethereum Classic
$5.88
+0.18
Dogecoin
$0.00
0

Kusama (Ksm COİN) Nedir? Her Açıdan Kapsamlı İnceleme..

Coinmarketcap 51. Sırada Yer Alıyor..

0 9

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

KSM Coin Nedir?

Bitcoingundem.com olarak bu yazımızda sizi uzaya çıkarmaya geldi. KSM Coin diğer adıyla ise Kusama Coin, mümkün mertebe sınırlarını zorlamayı seven yapısı ile piyasa çıktı. Çıktığı zaman itibariyle inanılmaz hızda yükseliş gerçekleştirip 20 kat değer kazandı. Bu işleme Kripto para sektöründe aşırı değerlenme anlamına gelen “to the moon” denilmektedir.

Bu proje ufukları zorluyor ve marsı gözüne kestirmiş durumda. Projesinde son derece iddialı olup Mars ile Dünya arasında bir bilgi alışverişi yani veri transfer aktarım sürecini başlatacak bir uzay ağı kurma peşinde. Bilim kurgu filminden fırlamış gibi proje ama gerçek anlamda bu teknoloji için gerekli altyapıları kurmakla uğraşmaktadırlar.

Telefon Dinlemelerin Sonu KSM Coin ile Mi Geliyor ?

Kusama ağı verilen bu ağ ile gezegenler arası köprü ve aynı zaman da veri aktarım üstü olmanın peşindedir. Bu projenin adı Kusama on Mars adıyla duyurulmuştur. Tabi ki sadece gezegenler arası değil Dünya içerisinde de iletişim ağı kurmanın peşine düşmüştür.

Bu projeyi gerçekleştirmek için ise özel geliştirilmiş bir Blockchain teknolojisi kullanacak. Bu projeyi asıl önemli kılan kısım da burasıdır. Son derece önemli bir proje olan KSM Coin, eğer başarı sağlar ise artık telefon dinleme, iz sürme gibi kavramlar tarih olur.

Yani telefonum dinleniyor endişesinden kurtarabilecek bir proje. bitcoingundem.com olarak özellikle takip edeceğimiz bir proje olacaktır. Her bir çalışma ve duyurusunda sizi bilgilendiriyor olacağız.

 KSM Coin Özellikleri

Son zamanların belki de en uçuk projesi desek yeridir. Kusama Coin kod sistemi Substrate ile Polkadot kod yapısı ile neredeyse birebir yakın.

Ölçeklenebilir özel geliştirilmiş bir blockchain ağıdır. Ancak her ne kadar kod yapıları benziyor olsa da performans farklılıkları vardır. Kusama yola çıktığı projesinin öneminin farkında olduğundan Polkadot ağından daha hızlı bir sürümdedir.

Mekanizmaları birbirine çok benziyor da olsa kusama performansı çok daha yüksek. Yaklaşık olarak Polkadot ağına göre 4 kat daha hızlıdır. Kusama, Web3 Vakfı tarafından oluşturulmuş bir projedir.

Eğer bu proje dikkatinizi çekti ise bitcoingundem.com ‘ u takip etmeyi ve ziyaret etmeyi unutmayın. Çünkü birçok yerde bulamayacağınız ender bilgiler ve KSM Coin son durumu hakkında anlık bilgileri burada bulabileceksiniz.

Piyasa Durumu

KSM coin  08.09.2020 tarihi itibariyle birim fiyatı  şuan  ₺238,23 TRY$31,81 USD,  0,00318697 BTC  olarak işlem görmektedir. Coin market piyasasında şuan 51. Sırada yer alıyor. Toplam arz 9.651.217 KSM ve 8.470.098 KSM dolaşımdadır.

KSM Coin Nereden Alınır?

KSM Coin elde etmek için en iyi Binance üzerindedir. Buraya tıklayarak üye olup alım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Exchange platformunda Bitcoin, Ethereum, Binance Coin veya Tether takas edebilirsiniz.

Nasıl başlayacağınızdan emin değilseniz, nasıl Bitcoin satın alacağınıza dair rehberimize göz atın.

Bu projenin akıbeti, gelecekte neler olacağını ve daha birçok özelliği için bizi takipte kalın. bitcoingundem.com ile en güncel ve en doğru haberleri alırsınız. bitcoingundem.com hayatınızda ise kripto para piyasası avucunuzda demektir.

Yukarıda belirtilen hususlar yatırım tavsiyesi olmayıp, konuya ilişkin bilgi edinmeyi, aksine ileride karşılaşılabilecek sorunların önüne geçmeyi ve tedbirli olunması gerektiği hususlarını içinde barındırır.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.