Güncel Bitcoin Haberleri
Bitcoin
$50,932.82
-6140.38
Ethereum
$3,985.10
-313.73
Litecoin
$327.63
-52.38
DigitalCash
$376.95
-37.94
Monero
$416.84
-34.38
Nxt
$0.08
+0.01
Ethereum Classic
$93.03
-16.63
Dogecoin
$0.44
-0.07

Lulu Exchange, Hindistan-BAE Ödemelerini Kolaylaştırmak için RippleNet’e Katıldı

XRP Gelişmeleri...

0 84

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

LuLu Exchange, BAE’den Hindistan’a gerçek zamanlı ödemelerden yararlanmak için Ripple ve Hindistan Federal Bankası ile ortaklık kurdu. BAE merkezli para borsası , ödemelerin hızlı ve uygun fiyatlı olacağını ortaya koyarak şirketin Twitter hesabının üzerinden geçtiğini duyurdu. 

Tweet, birçok ‘beğenme’ yorumuyla karşılandı ve birçoğu Ripple’ın SEC davası sorunları arasında hamle yapma esnekliğini alkışladı . 2020’nin başlarında, LuLu borsası ve Ripple destekli MoneyGram, Ripple’ın hizmetlerini Pasifik bölgesine genişlettiğini gören bir ortaklık kurdu. Bugüne kadar, Ripple’ın karşılaştığı engellere rağmen dernek güçlü oldu. 

LuLu Exchange BAE, Hindistan Federal Bankası’nın yardımıyla işlemlerin omurgasını oluşturmak için RippleNet’i kullanmayı planlıyor. Hint Kurumu müşterilerin milyonlarca ve listelenen Londra Borsası gibi çeşitli borsalarda kapsam içinde. 

Dalgalanma XRP Sorunlarıyla Ufku Genişletiyor

Ripple’ın LuLu borsası ile olan son faaliyeti, sınır ötesi ticaret söz konusu olduğunda blok zinciri başlangıcının geri durmadığını gösteriyor. ABD finansal bekçisi boynunu aşağı çekerken bile, Ripple ufkunu Asya bölgesindeki birkaç ülke ile genişletti. SEC, XRP’nin menkul kıymet olarak ilan edilmesi için cesurca mücadele ediyor.

Bu yıl Ripple ve bKash , Bangladeş’ten Malezya’ya gerçek zamanlı havaleleri kolaylaştırmak için Malezya’nın Mobil Parası ile ortaklık kurdu . Cüzdandan cüzdana işlemler RippleNet ağı altında gerçekleşiyor. 

Hareket, LuLu Borsası ve Federal Banka’nın anlaşmasıyla benzerlik gösteriyor. Ripple’ın karşı karşıya olduğu davalardan kaç tane finans kurumunun ağa güvendiğini ve rahatsız edilmediğini gösteriyor. Sosyal medya platformları genelinde, kripto para tutkunları şirketin savaşı kazanacağını umuyor ve XRP, iyi bir yatırım haline gelmek için geri dönecek.

Bir Savaş Alanının Ortasında XRP

Son zamanlarda, XRP’nin finans piyasasındaki kaderini belirlemek için Ripple ve SEC mücadelesi için bir mahkeme tarihi belirlendi. BinanceUS gibi birkaç borsa , portföylerinden kripto ile tamamen yüzleşti . Bununla birlikte, Ripple’ın son zamanlarda gerçekleştirdiği faaliyetlerin sayısını takiben, kripto’nun kaderinin blockchain şirketinin odak noktası olmadığını gösteriyor.

XRP , SEC davası ortaya çıktıktan sonra sağır edici bir fiyat düşüşüyle karşı karşıya kaldı ve o zamandan beri çok az veya hiç iyileşme olmadı. Yazım sırasında XRP, 24 saat önce kaydedilen değerden% 2.45 düşüşle 0.265 $ seviyesinde bulunuyor. Kriptonun geri dönüp dönmeyeceği veya tamamen düşeceği hukuk mahkemesinin kaderinde yatıyor. 

ABD merkezli finansal icracı olan genişletilmiş Ripple’ın yöneticilerinden ikisinin Brad Garlinghouse (CEO) ve kurucularından Chris Larsen için takım elbise. İkilinin, yaklaşan davalarda kendilerini savunmak için 21 avukatı var.

Yukarıda belirtilen hususlar yatırım tavsiyesi olmayıp, konuya ilişkin bilgi edinmeyi, aksine ileride karşılaşılabilecek sorunların önüne geçmeyi ve tedbirli olunması gerektiği hususlarını içinde barındırır.

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.