Güncel Bitcoin Haberleri
Bitcoin
$68,822.15
-291.22
Ethereum
$3,923.01
+114.69
Litecoin
$84.80
+0.37
DigitalCash
$30.43
+0.37
Monero
$142.97
+1.06
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$31.98
+0.32
Dogecoin
$0.17
0

Microsoft İşletmelerin Sanal Paralarını Üretmelerine Yardım Edecek

Azure Blockchain Tokens

0 438

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Microsoft İşletmelerin Etherium tabanlı sanal para üretmelerine yardımcı olmak amacıyla Azure Blockchain Tokens kendi sitesinde duyurdu.

Microsoft’un sunmuş olduğu bu hizmetle işletmeler artık kendi sanal paralarını token olarak etherium tabanlı blockchain alt yapısı ile kolaylıkla oluşturup takip ve denetimlerinin kolaylıkla yapabileklerini duyurdu.

Paylaşılan, dağıtılmış bir işlem defteri kullanmanın faydaları ağın boyutuna bağlı olduğundan, Microsoft Azure Blockchain Jetonlarını Digital Asset, IBM, JP Morgan, R3 ve diğerleri tarafından geliştirilen belirteçleri tanımlayan yeni bir sınıflandırma bilimi çerçevesine uyacak şekilde tasarladı. Yani, gelecekte birbirine bağlı belirteçler ağını güçlendiren dağıtılmış defterler farklı olsa da, belirteçlerin genetik yapıları değiş tokuş edilecek kadar benzer olacaktır.

Bu nedenle Microsoft’un Azure Blockchain Tokens ile işletmeleri en kolay ve hızlı bir şekilde sanal para sahibi olmalarına yardımcı olarak, oluşturulan sanal paraların işletmeler arasında takas işlemlerinin kolaylıkla yapılabilmesi için ortak ve aynı alt yapı veri tabanının kullanıldığı bir platform oluşturmayı hedefliyor.

 

Yukarıda belirtilen hususlar yatırım tavsiyesi olmayıp, konuya ilişkin bilgi edinmeyi, aksine ileride karşılaşılabilecek sorunların önüne geçmeyi ve tedbirli olunması gerektiği hususlarını içinde barındırır.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.