Güncel Bitcoin Haberleri
Bitcoin
$52,011.23
+227.29
Ethereum
$3,009.03
+84.66
Litecoin
$69.05
-1.79
DigitalCash
$29.95
+0.02
Monero
$125.55
+5.6
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$26.96
-0.17
Dogecoin
$0.09
-0

Multi-Kripto Para PoS Cihazı Eletropay ile Tanışın…

Bitcoin Cash (BCH) Yatırımcılarına Müjde. .

0 878

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bitcoin.com’ un Yönetim Kurulu Başkanı Roger Ver, Elektropay tarafından oluşturulan bir bitcoincash ( BCH ) satış noktası (PoS) satıcı çözümü getirdiklerini duyurdu.

            Kripto PoS cihazı üreticisi, “cep telefonu veya bilgisayar kullanmaya gerek kalmadan” kripto para ödemelerini basit ve güvenli hale getirmeyi amaçlıyor.

Bitcoin Cash (BCH) Hayranları İçin POS Cihazını Tanıttı

Bitcoin.com dan Roger Ver’in Twitter üzerinden özel bir Eletropay PoS cihazını Bitcoin Cash (BCH) destekçilerine video duyurarak ile yeni bir kripto para birimi satış noktası cihazın tanııttı. Bir dakikadan uzun süren tanıtım videosunda, Eletropay POS ünitesinin kutudan çıkarılmasını ve cihazın saniyeler içinde nasıl kolayca kurularak fatura oluşturabileceğini gösterdi.

Video ayrıca Reddit forumu r / btc aboneleriyle de paylaşıldı ve bir dizi BCH hayranı cihazın operasyonlarını ve tasarımını takdir etti. Tanınmış BCH savunucusu Bay Zwets , videoya yanıt olarak “Gerçekten harika – İşlemler yıldırım hızında” dedi . Ayrıca, Colin Talks Crypto’nun sahibi de Eletropay cihazı hakkında bir Youtube videosu yayınladı . Filmin açıklaması “Bitcoin Cash, eşler arası satıcı ödemeleri alanındaki değerini bir kez daha kanıtlıyor” diye açıklamada bulundu.

Eletropay kripto PoS cihazları şirketin eletropay.com web sitesinde bulunabilir ve makineler BCH , DASH , BTC , LTC ve Wechat Pay ve Alipay’ı da destek veriyor. Şirket, ürünün yönetici panelinin rakip PoS cihazlarına kıyasla, kullanıcıların gerçek zamanlı olarak gerçekleştirilen işlemleri izlemesine olanak tanıyan önemli avantajlara sahip olduğunu söylüyor. Eletropay PoS satıcıları teknik desteğe yönetim panelinden de erişebilirler. Yönetim yazılımı ayrıca sahiplere uzaktan kurulum desteği ile istenen ayarları yapma ve yeniden yapılandırma olanağı sağladığını açıkladı. Yayınlandığı tarihte, şirket şimdiye kadar altı ülkeye 2.600 makine verdiklerini iddia etti.

Eletropay kripto PoS fiyatı , kaç ünitenin sipariş edildiğine bağlı olarak değiştiğini iade etti . Tek bir birim yaklaşık 220 dolar, ancak bir kişi 100, 200, 500 ve 1.000 adet olarak çok parti satın alırsa fiyatın düştüğünü açıkladı. Eletropay ayrıca akıllı telefonun cüzdanını kullanmak yerine bir cihazla ödeme yapmak için kullanılabilecek 100’lü kartlar da sattığını açıkladı.

Başlangıçta, insanlara PoS cihazını kullanarak kripto ödemelerini nasıl kabul edeceklerini ve bir Eletropay makinesiyle kripto paraların nasıl satılacağını öğreten bir klavuzda mevcut.

Bir Reddit kullanıcısı, yayınlanan videoyu görmeden önce Eletropay PoS’yi kullandığını açıkladı. “Bu cihazı diğer birkaç kripto para birimi için kullandım (bu şirketin ürünlerini beyaz etiketlediğine benziyor),” diye yazdı. “PoS cihazının birçok müşteri için çok önemli olan fiziksel makbuzları basmasıdır” diye ekledi.

Yukarıda belirtilen hususlar yatırım tavsiyesi olmayıp, konuya ilişkin bilgi edinmeyi, aksine ileride karşılaşılabilecek sorunların önüne geçmeyi ve tedbirli olunması gerektiği hususlarını içinde barındırır.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.