Güncel Bitcoin Haberleri
Bitcoin
$68,822.15
-291.22
Ethereum
$3,923.01
+114.69
Litecoin
$84.80
+0.37
DigitalCash
$30.43
+0.37
Monero
$142.97
+1.06
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$31.98
+0.32
Dogecoin
$0.17
0

NBA Oyuncusu Tüm Takım Arkadaşlarına Bitcoin (BTC) Dağıtma Sözü Verdi..

0 618

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Ulusal Basketbol Birliği, Bitcoin meraklısı Spencer Dinwiddie ile baş başa olacak. Kaliforniya yerli ve Brooklyn Nets muhafızı geçen yıl NBA ile müzakere etmeye başladı ve 34.36 milyon dolarlık üç yıllık sözleşmesini bir yatırım aracı olarak tasarlanmış bir dijital jetonu desteklemek için teminat olarak kullanmaya karar verdi.

Dinwiddie, yeni Ethereum (ETH) tabanlı belirteçlerinin hayranların ve yatırımcıların üç yıllık sözleşmesinin tokenleştirilmiş hisselerini satın almalarına izin verdiğini söyledi. NBA, yatırım fikrinin anlaşmalarını ihlal ettiğini söyledi.

Yatırım bonosunun yapısında birkaç değişiklik yaptıktan sonra, Dinwiddie bugün jeton platformu için Lansman günü olduğunu doğruladı.

Bu arada, NBA görünüşe göre revizyonlara yakından bakıyor.

NBA baş iletişim görevlisi Mike Bass,

“Spencer Dinwiddie’nin danışmanları, güncellenmiş fikrin lig kuralları uyarınca izin verilip verilmediğini belirlemek için gözden geçirdiğimiz dijital jeton fikrinin değiştirilmiş bir versiyonu hakkında bize yeni bilgiler sağladı.”

The Athletic’e göre , bu değişiklikler NBA’nin benzerliğinin kaldırılmasını içerir ve jetonlar artık 2021-22 NBA oyuncu seçeneğine bağlı olmayacak.

16 Şubat’ta Chicago’daki NBA All-Star 2020 yarışmasında Dinwiddie, Bitcoin tutkununun BTC’ye ekip üyelerine dağıtma sözü verdiği ve token sahiplerine sunduğu bir video duyurusunu yayınladı.

“13 Ocak sadece tahvilin serbest bırakılmasını değil, aynı zamanda tüm yıldızların oy vermesinin işaret ediyor. Şimdi benim gibi biri için bir yıldız adaylığı hakkında konuşulurken, bunu takım başarısı ile dolu bir takım ödülü olarak görüyorum. Bu yüzden, eğer all-star oyununa oy verirsem ve sözleşmem yerine getirilirse, tüm takım arkadaşlarıma Bitcoin’i vereceğim.

Sadece bu da değil, aynı zamanda benimle birlikte sekiz hayranı, yıldız sahipleri için Dinwiddie deneyiminin bir parçası olarak alacağım. ”

The Athletic; Dinwiddie’nin jeton lansmanı henüz NBA tarafından onaylanmadığından, herhangi bir potansiyel disiplin eylemine hazırlanıyor.

Yukarıda belirtilen hususlar yatırım tavsiyesi olmayıp, konuya ilişkin bilgi edinmeyi, aksine ileride karşılaşılabilecek sorunların önüne geçmeyi ve tedbirli olunması gerektiği hususlarını içinde barındırır.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.