Güncel Bitcoin Haberleri
Bitcoin
$64,090.75
+2729.18
Ethereum
$3,066.75
+123.22
Litecoin
$81.53
+3.53
DigitalCash
$29.87
+2.14
Monero
$117.25
+4.93
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$26.33
+1.57
Dogecoin
$0.16
+0.01

NFTb Nedir? NFTb Coin Kapsamlı İnceleme..

Coinmarketcap 847. Sırada Yer Alıyor..

0 2.229

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

NFTb Kısaca Nedir?

 

NFTb kısaca içerik oluşturucuların dünyanın her yerinden ve çoklu zincirlerdeki (Binance Smart Chain, Cardano, Polygon, Solana) alıcılara erişebilecekleri bir Premium NFT pazarı. NFT’ lerin DeFi ile buluştuğu bir yerdir diyebiliriz.

NFTb Ana Özellikleri Nelerdir? 

 

  • Binance Smart Chain’de basılmış ve IPFS’de saklanan yüksek kaliteli benzersiz dijital sanat eserlerinin alınıp satılmasına ve toplanmasına izin veren bir pazar yeridir. Tüm sanatçıları doğrular. Tüm dosyalar IPFS’de saklanır ve Binance Smart Chain aracılığıyla basılır.
  • Hız ve performans için tasarlandı. Binance Smart Chain ile NFT’leri hızlı bir şekilde ve piyasa maliyetinin çok altında ticaret yapılabiliyor olması.

  • NFTb, içerik oluşturucuların gelirlerini aralarında GiveWell ve Binance Charity’nin de bulunduğu iyi bilinen hayır kurumları listesine bağışlamasına izin veren ilk NFT platformudur.

  • Binance Smart Chain’yi temel alarak, Binance Smart Chain’nin daha çevre dostu olacak şekilde tasarlanmış konsensüs mekanizmasından yararlanabiliyor.

  • NFTb, gelecekteki yeniden satış gelirleri için gelişmiş telif payları ve gelir anlaşmalarıda sağlıyor olmasını başlıca özellikleri olarak nitelendirebiliriz.

NFTb CEO VE TAKIMI..

 

Ticari Ortaklıklar ve İş Geliştirme İlerlemesi

 

 

NFTb Yol Haritası

Piyasa Durumu

NFTb coin  06.09.2021 tarihi itibariyle birim fiyatı şuan 1,20 TRY, $0.1349 Usd, 0,000003155 BTC olarak işlem görmektedir. Coin market piyasasında şuan 847. Sırada yer alıyor. Maksimum arz 1.000.000.000 NFTb olmak üzere 106,243,271.93 NFTb dolaşımdadır.

 

NFTb Coin Nereden Satın Alınır…

 

 

“NFTb Coini”

Aşağıdaki resmin üzerine tıklayarak Gate.io Borsasına Üye olup satın alabilirsiniz..

 

 

 

Analiz..

NFTb gerek canlı ve dinamik bir markete sahip olması kullanıcıların dışında, Binance borsasının Ceo’ su  Changpeng Zhao  oldukça etkilemiş ki NFTB marketinin Premium müşterileri arasında en iyi alıcılarından birisi olmuş.

Binance borsasının Ceo’ su  Changpeng Zhao ya ait toplam değeri 3.674 BNB (1.243.123,00 Dolar) değerinde 8 adet Nft eser de bulunmaktadır.

 

Sonuç itibariyle Market oldukça iddialı, yol haritasına ve destekçilerinin de katkılarıyla  NFT alanında çıtayı yukarı çekmek için uğraşıyor. Binance borsasının Ceo’ su  Changpeng Zhao önemli katkılarda da bulunduğu ve bulunacağı da kesin. Yeni borsa listelemeleri ile Binance borsasına da yer alması yüksek bir olasılık olarak görülen bir proje  ve iş ortaklıklarını geliştirmeye açık bir vizyon ile daha ileri konuma geleceğinin sinyallerini de veriyor..

 

Daha Detaylı Takip ve Bilgi İçin;

 

NFTb Resmi Sitesi : https://nftb.io/about/

Twitter : https://twitter.com/nftbmarket

Reddit: https://www.reddit.com/r/NFTb

 

 

Nasıl başlayacağınızdan emin değilseniz, nasıl Bitcoin satın alacağınıza dair rehberimize göz atın.

 

Bu projenin akıbeti, gelecekte neler olacağını ve daha birçok özelliği için bizi takipte kalın. bitcoingundem.com ile en güncel ve en doğru haberleri alırsınız. bitcoingundem.com hayatınızda ise kripto para piyasası avucunuzda demektir.

Yukarıda belirtilen hususlar yatırım tavsiyesi olmayıp, konuya ilişkin bilgi edinmeyi, aksine ileride karşılaşılabilecek sorunların önüne geçmeyi ve tedbirli olunması gerektiği hususlarını içinde barındırır.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.