Güncel Bitcoin Haberleri
Bitcoin
$64,090.75
+2729.18
Ethereum
$3,066.75
+123.22
Litecoin
$81.53
+3.53
DigitalCash
$29.87
+2.14
Monero
$117.25
+4.93
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$26.33
+1.57
Dogecoin
$0.16
+0.01

NWC Coin Nedir? Newscrypto Coin Her Açıdan Kapsamlı İnceleme..

Coinmarketcap 321. Sırada Yer Alıyor..

0 1.627

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Newscrypto Kısaca Nedir?

 

NWC kısaca dünyanın en iyi traderleri tarafından kullanılarak test edilmiş bir kripto para platformudur.

 

Newscrypto Misyonu Nedir?

 

NWC; Kripto para ticaretinin geleceğini kademeli olarak şekillendirmek ve onu herkes için daha iyi bir yer haline getirmektir. Toplulukla birlikte sürekli büyüyen blok zinciri ve kripto dünyası için yenilikçi çözümler geliştirmek ve yükseltmek.

Newscrypto Ana Özellikleri Nelerdir? 

 

  • Kripto Para Dünyasına yeni katılan veya deneyimli traderlara ücretsiz akademi eğitimi bulunması.
  • Kripto Para alanındaki en büyük topluluğa odaklı pazar göstergelerinin olması.

  • Kripto Para topluluklarında olan kişilerin birbiriyle etkileşime geçmesini sağlaması ve diğer traderlerin yaptığı tahminleri görüntüleyebilmeleri.

  • Yeni nesik kripto uygulamasına sahip olması.
  • Mobil Cüzdan sayesinde; Fiyat ve performansın izlenmesi, depola, NWC transferlerinin yapılması ve portföyün tek bir tıklama ile kontrol edilebilmesi.
  • Çapraz Zincir (Crosschain) özelliği ile NewsCrypto, NWC’nin DeFi protokollerinde ve merkezi olmayan borsalarda benimsenmesini kolaylaştırmak ve daha geniş bir kullanıcı tabanı için kullanılabilir hale gelmesi için bir çapraz zincir takasını sağlıyor. Tokenler Stellar, ERC ve BSC zincirleri arasında 1:1:1 oranında değiştirilebilir.

Newscrypto CEO 

Vid Gradisar

CEO

Newscrypto Danışmanları

 

 

Ticari Ortaklıklar ve İş Geliştirme İlerlemesi

 

 

Newscrypto Yol Haritası

 

Newscrypto 5 ana başlıkta yol haritası belirlemiştir.

1. JUNO : Yenilikçiler 2019 YILI

Yenilikçilerin çalışma kapsamı

Konsept tanıtımı

2018’de, bu sorunu ele almanın olası yollarına yönelik kapsamlı bir araştırma döneminden sonra, Newscrypto kurucuları, kripto ve trade ekosistemindeki temel kavramların basit açıklamalarından uzman düzeyindeki araçlara kadar her şeyi sunan kapsamlı bir eğitim platformu konseptiyle ortaya çıktı.

MVP Lansmanı

2019’un 3. çeyreğinde, kripto topluluğunun neye ihtiyacı olduğuna dair pazar testi görevi gören platformun ilk sürümünü başlattı. Çoğu projeden farklı olarak, bir ICO aracılığıyla MVP lansmanı için para toplamamaya karar verdi, bunun yerine projeyi yalnızca topluluğun yönlendirmesini seçti.

İlk borsa listelenmesi

NWC tokenini NewsCrypto ürün ekosisteminde bir iç değer olarak yarattı. Ekim 2019’da NWC tokeni ilk CEX’te listelendi. NWC’yi mümkün olduğunca çok kripto para kullanıcısı için erişilebilir hale getirdikten kısa bir süre sonra yeni borsalarda listelemeye eklemeye devam etti.

Platform stake özelliğinin lansmanı

NewsCrypto platformunda NWC stake etme özelliği, kullanıcıların platform aboneliklerinin kilidini ücretsiz olarak açarken stake ödülleri almasını sağlayan bir yapıya kavuştu. NWC stake etme prosedürü, harici bir cüzdanda NWC’ye sahip olan token sahipleri NewsCrypto web sitesindeki stake etme bölümüne gidip stake etme süresini ve istenen miktarı seçebildikleri için en basit yöntemlerden biridir.

 

2. APOLLO : Erken Kullanıcılar 2020 YILI

Erken kullanıcılar

Ödeme entegrasyonları

NWC tokeninin erişilebilirliğini genişletmek için çeşitli ödeme seçenekleri ekledi. Bu nedenle, platformumuz aracılığıyla doğrudan satın alma seçeneğine izin veren dünyanın en iyi teknoloji şirketleriyle işbirliği içinde emanet hizmetlerini uyguladı. Bu şekilde perakende yatırımcıların kripto para alanına dahil olmalarını destekledi.

Mobil cüzdanın yayınlanması

NWC sahiplerinin varlıklarını mobil cihazlarından yönetmelerine olanak tanıyan kendi yerel mobil cüzdanımızı yayınladı. NewsCrypto, NWC sahiplerinin bir cüzdan için üçüncü taraf değişim platformlarına güvenmek zorunda kalmadan varlıklarını güvenli bir şekilde saklayabilmelerini sağlar. Bu, sahiplerin tam kontrolü ellerinde tutmalarına ve istedikleri zaman avuçlarının içine almalarına olanak tanır.

Mobil uygulamanın yayınlanması

Kullanıcılara portföylerini izleme, kripto piyasasını takip etme, akıllı alarmlar kurma ve hareket halindeyken NewsCrypto topluluğuyla etkileşim kurma gücü vermek için tasarlanan NewsCrypto uygulamamızı yayınladı. Bir kripto traderının ihtiyaç duyduğu her şeyi içeren bir mobil ekosisteme sahip olmak için uygulamanın içinde özellikler sundu. Tüm NewsCrypto özellikleri gibi, yeni uygulama da NWC tokeni tarafından desteklenmektedir.

DEX listelenmeleri

Merkezi olmayan borsaların büyümesiyle, NWC tokenlerini bunlardan satın almaya uygun hale getirdi. Crosschain geliştirmemizin yanı sıra bu, NewsCrypto kullanıcılarına bir dizi avantaj getiriyor. Bunlardan en önemlileri, NWC’yi Ethereum veya BSC cüzdanlarında tutma ve tokeni herhangi bir Ethereum veya BSC adresine gönderme imkanıdır.

Crosschain entegrasyonları

Farklı blok zincirleri farklı yetenekler sunduğundan, proje NWC’nin DeFi protokollerinde ve merkezi olmayan borsalarda benimsenmesini kolaylaştırmak ve daha geniş bir kullanıcı tabanı için kullanılabilir hale getirmek için bir çapraz zincir takası (crosschain swap) etkinleştirmeye karar verdi. NWC, çok hızlı ve ucuz işlemleri nedeniyle Stellar blok zincirinde başladı. Sonra merkezi olmayan finansın diğer zincirlerde (özellikle Ethereum ve BSC) üstel büyümesi, NewsCrypto’nun hem Ethereum hem de BSC’de NWC tokeninin bir sürümünü uygulama ihtiyacını yaratarak kullanıcıların bu yeni protokoller arasında geçiş yapmasını mümkün kıldı.

Elçilik programı

Tüm dünyayı kaplayacak ve genel olarak proje ve kripto alanına yardımcı olacak uluslararası bir NewsCrypto temsilcileri ekibi oluşturmak için elçilik programını başlattı. Elçilik programı ile misyonumuz, küresel farkındalığı artırmak, kripto eğitimi sağlamak ve ekibimizi dünya çapında genişletmek ve böylece NewsCrypto şirketinin büyümesini hızlandırmaktır. Elçilerle birlikte, lokal topluluklar inşa edebileceğiz ve NewsCrypto’nun küresel erişimini genişletebilecek.

3. DİANA : Erken Çoğunluk 2021 YILI

Erken çoğunluk

DeFi entegrasyonu

Tüm token sahiplerine açık olacak bir DeFi borç verme ve borç alma platformu uygulayacak. Başlangıçta, NWC sahipleri, NWC’deki teminata dayalı sabit paralarla borç alabilecek ve ayrıca pasif gelir elde etmek için sabit paralar borç verebilecekler. Daha sonra, diğer varlıkların borç verilmesini ve borçlanmasını da sağlayacak. Bu, Binance Akıllı Zincirinde yapılacak, böylece ücretler Ethereum üzerine inşa edilen protokollerden kıyaslanamayacak kadar düşük olacak.

Eğitim kuluçkasının yayınlanması

Kullanıcılara içerik sağlama şeklini genişletmeyi sağlayacak bir eğitim merkezi olan Unchained Education’ı başlatacak. Merkez, gerekli becerilere sahip herkesin, merkezin kendi bölümünde yayınlayarak ve öğrencilerle birebir oturumlar ayarlayarak kendi içeriğini oluşturmasına ve bunlardan para kazanmasına olanak tanıyacak. Ekip üyelerimizden ve danışmanlardan bazıları da başlangıçta eğitim içeriği üretimine katılacak, böylece yeni kullanıcılar için yeterli ücretsiz içerik mevcut olacak.

AI bazlı fiyat tahmin aracı

Kripto kullanıcılarının duygu puanlarını belirlemek için mevcut tüm verileri (sosyal medya dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) analiz edecek ve ardından bu verilere dayanarak fiyat tahminleri oluşturacak bir AI tabanlı duyarlılık analiz aracı yayınlayacak. Araç piyasaya sürülmeden önce, kapsamlı bir şekilde back test edilecek. Böylece algoritma, insan yargısından kaynaklanabilecek herhangi bir kısıtlama ve önyargı olmaksızın, duyarlılığın geçmişte fiyatları nasıl etkilediğini nasıl anlayacağını öğrenecek. Algoritma ayrıca sürekli olarak yeni verilere adapte olacak ve onu türünün açık ara en başarılı aracı haline getirecek.

Trade alarmları

Kullanıcıların, grafiklere bakmak için çok fazla zaman harcamadan piyasayı takip etmelerine ve trade örüntülerini bulmalarına yardımcı olacak çok çeşitli özelleştirilebilir alarmlar üzerinde çalışıyor. Alarmlar, göstergelere, eğilim çizgilerine ve daha fazlasına dayalı uyarılarla basit fiyat uyarılarının çok ötesine geçecektir. Daha da önemlisi, kullanıcıların mümkün olan en düşük komisyon ücreti ödemeleri için işlemlerini zamanlamalarına yardımcı olacak gaz ücretleri gibi zincir içi ölçümler hakkında da uyarılar olacak.

Mobil cüzdanın geliştirilmesi

Yerel NWC cüzdanımızın kullanıcılar arasında popüler olduğu kanıtlandı, ancak şu ana kadar yerel Stellar blok zincirindeki NWC tokenleri ile sınırlı kaldı. Bu nedenle, NWC’yi diğer zincirlerde (Ethereum ve BSC) ve diğer tokenlerle, özellikle de piyasa değerine göre en iyi kripto paraları da dahil ederek, cüzdanı genişletmeyi hedefliyor.

 4. MİNERVA : Geç Çoğunluk 2022 YILI

Geç çoğunluk

AI tabanlı teknik analizler

Yapay zeka duyarlılık analizi aracını takip eden bir sonraki adım, teknik analiz için tescilli bir yapay zeka algoritması geliştirmek olacak. Algoritma, modeller, indikatör tabanlı stratejiler ve daha fazlası gibi farklı TA kurulumlarını tanıyabilecektir. Ardından, kapsamlı test verilerine dayalı olarak en iyi performans gösteren stratejiyi seçecek ve tüm kripto piyasasındaki en iyi kurulumlar hakkında canlı bilgi sunarak kullanıcılara değerli bir avantaj sağlayacak ve harcanan zamandan tasarruf edecek.

Canlı trade seansları

Trade ve teknik analiz, her zaman tutkulu olduğumuz alanlardır. Bu yüzden teklifimizi canlı ticaret ve analiz oturumlarıyla genişletecek. Ekip üyelerimiz, danışmanlarımız ve diğer teknik yardım uzmanları grafikleri gerçek zamanlı olarak analiz edecek ve izleyicilerden gelen soruları yanıtlayarak onlara hem güncel teknik yardım hem de kendi analiz becerilerini nasıl geliştirebilecekleri konusunda değerli bir deneyim sunacak.

Gelişmiş para akışı izleyicisi

Herkes için en önemli şeylerden biri, kripto dünyasında sermayenin nerede ve nasıl hareket ettiğini bilmektir ve gelişmiş para akışı izleyici tam da bunu sağlayacak. Stabil paralar ve büyük kripto para birimleri için borsa giriş ve çıkış takibine sahip olacak, ek olarak kullanıcılara kriptodaki piyasa döngüleri ve sermaye akışının aşamaları hakkında güncel bilgi vermek için büyük, orta ve küçük market değerli tokenlar arasındaki oranları da izleyecek

Trade simülatörü 2.0

Gerçek zamanlı piyasa verileri üzerinde test stratejileri, yeni başlayanlar için sermayelerini riske atmadan teknik analiz ve risk yönetimini öğrenmenin en iyi yoludur. Yükseltilmiş trade simülatörü, kaldıraçlı alım satım, türevler ve aynı zamanda ölçeklendirme için optimize edilmiş bir arayüz ile sadece spot ticaretten çok daha fazlasını sağlayacaktır.

Doğrudan trade uygulamaları

NewsCrypto platformu, doğrudan platformdan herhangi bir borsada işlem yapma seçeneği ile eğitim ve uygulama alanının ötesine geçecek. Bu, kullanıcıların farklı borsalardaki pozisyonlarını ve portföylerini tek bir uygun yerden takip etmelerini sağlayacak ve platformumuzu gerçekten kriptoda ihtiyacınız olan tek araç haline getirecek

Copy-trade entegrasyonu

Bazen en iyi strateji, oyundaki en iyi oyuncuların ne yaptığını takip etmektir. Bu nedenle, platforma copy-trade özelliği ekleyecek. Kullanıcılar, en başarılı yatırımcıların ve PnL’lerinin bir listesini görebilecek ve daha sonra yaptıkları işlemleri otomatik olarak kopyalayabilecekler. En önemlisi, bu süreç platform üzerinde gerçekleşecek. Yani kullanıcılar takip ettikleri tüccarla aynı borsa olmasa bile herhangi bir borsada copy-trade yapabilicek.

5. Jüpiter : Gecikmeler 2023 YILI

Gecikmeler

Çevrimdışı blockchain eğitim programları

Her zaman çevrimiçi eğitim sağlamaya odaklandı, ancak birçok kişi canlı, yüz yüze öğretimin sürükleyiciliğini tercih ettiğinden, ekip üyelerimiz ve danışmanlarımız tarafından farklı eğitim kurumlarıyla işbirliği içinde hazırlanacak çevrimdışı kurslar da sunmayı amaçlıyor.

En büyük kripto network alanı

Network oluşturma, herhangi bir proje için gelişimin çok önemli bir parçasıdır ve kriptodaki herhangi bir birey için kariyer geliştirmenin gerekli bir yönüdür. Bununla birlikte, kriptonun gereksinimler ve iş fırsatları açısından bu kadar benzersiz bir alan olduğu göz önüne alındığında, hem projelerin hem de profesyonellerin taleplerini karşılamanın en iyi yolunun, herkesi bir araya getirecek kriptoya özgü bir network alanı oluşturmaya karar verdi.

Sanal ofis lansmanı

Kripto dünyasındaki tecrübemizle hem yaklaşan kripto projelerine hem de kriptoda kariyer başlatmak isteyen kişilere yardımcı olabilecek. Bunu yeni ve heyecan verici olan kripto sektörde sanal bir ofis kurarak yapacak.

Token yönetişim özelliğinin entegrasyonu

Projenin ana odak noktası her zaman topluluk olmuştur. Bu nedenle NWC tokeni için bir yönetişim işlevi uygulayarak gelecekteki gelişimine ilişkin kararları tüm token sahiplerinin ellerine bırakacak. Kullanıcılar, önemli geliştirme kararlarını oylayabilecek ve bir topluluk oylamasını geçtiklerinde geliştirme ekibi için bağlayıcı olacak teklifler sunabilecekler.

DeFi 2.0 Entegrasyonu

Daha fazla varlığın borç verme ve borçlanma için kullanılmasını sağlayarak ve tamamen yeni işlevleri içerecek şekilde genişleterek DeFi protokolümüzü geliştirmeye devam edecek. Yeni özellikler, token’ın yönetişim işlevi aracılığıyla topluluk tarafından büyük ölçüde kararlaştırılacağından, bunun çoğu hala açık uçludur.

Blockchain kuluçkası

Kripto girişimlerinin geliştirmenin ilk aşamalarında karşılaştığı tüm zorluklara karşı yeni projelerin çıkmalarına yardımcı olmak için hem teknik hem de maddi yardım almalarını sağlayacak bir Blockchain Kuluçkası kuracak. Değerli projelerin hedef kitlesine ulaşmalarını sağlayacak.

Piyasa Durumu

NWC coin  26.09.2021 tarihi itibariyle birim fiyatı şuan 7,55 TRY, $0.8495 Usd, 0,000001992 BTC olarak işlem görmektedir. Coin market piyasasında şuan 321. Sırada yer alıyor. Maksimum arz 280.000.000 NWC olmak üzere 150.400.833 NWC dolaşımdadır.

 

 

NWC Coin Nereden Alınır…

 

“NWC Coini”

Aşağıdaki resmin üzerine tıklayarak Gate.io Borsasına Üye olup satın alabilirsiniz..

 

 

Analiz..

NWC de sonuç itibariyle projenin sağlam oluşu, ekibinin yol haritasının gemiş bir vizyona sahip olması ile birlikte Kripto para dünyasına önemli katkılarda bulunacak bir proje olması ile dikkat çekiyor. Visa,  Mastercard ve travala.com gibi kendine önemli ortaklar bulması  projenin ne kadar büyük olduğunun adeta ispatı gibi. Yeni borsa listelemeleri ile Binance borsasına da yer alması yüksek bir olasılık olarak görülen bir proje  ve iş ortaklıklarını geliştirmeye açık bir vizyon ile daha ileri konuma geleceğinin sinyallerini de veriyor..

 

Daha Detaylı Takip ve Bilgi İçin;

 

NFTb Resmi Sitesi : https://newscrypto.io/

Twitter : https://twitter.com/NwcPublic

 

 

Nasıl başlayacağınızdan emin değilseniz, nasıl Bitcoin satın alacağınıza dair rehberimize göz atın.

 

Bu projenin akıbeti, gelecekte neler olacağını ve daha birçok özelliği için bizi takipte kalın. bitcoingundem.com ile en güncel ve en doğru haberleri alırsınız. bitcoingundem.com hayatınızda ise kripto para piyasası avucunuzda demektir.

Yukarıda belirtilen hususlar yatırım tavsiyesi olmayıp, konuya ilişkin bilgi edinmeyi, aksine ileride karşılaşılabilecek sorunların önüne geçmeyi ve tedbirli olunması gerektiği hususlarını içinde barındırır.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.