Güncel Bitcoin Haberleri
Bitcoin
$68,287.67
-819.57
Ethereum
$3,886.26
+74.44
Litecoin
$84.48
-0.37
DigitalCash
$30.08
0
Monero
$142.41
+0.86
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$31.72
-0.11
Dogecoin
$0.17
-0

Red Pulse Phoenix Coin (PHX) Nedir? Her Açıdan Kapsamlı İnceleme..

Coinmarketcap 606. Sırada Yer Alıyor..

0 3.935

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Red Pulse Phoenix Coin (PHX) Nedir?

Red Pulse, Çin ekonomisini ve sermaye piyasalarını kapsayan bir blockchain tabanlı istihbarat platformudur. Çin pazarlarında dolaşan çok sayıda haber ve bilgiyi basitleştirmeyi ve kolaylaştırmayı hedefliyor. 2018’de bir token takasının ardından, sistemin yerel jetonu şimdi PHX.

Bu kılavuzda şunları ele alacağız:

  • Kırmızı Nabız nedir?
  • Kırmızı Nabız Nasıl Çalışır?
  • Madeni Para Temini ve İstifleme Mekanizması
  • Tarih ve Takım
  • Ticaret Geçmişi
  • Rekabet Durumu
  • PHX Satış Noktaları
  • PHX Nerede Saklanır?

Red Pulse Phoenix Nedir?

Red Pulse; özellikle Çin pazarlarındaki araştırma ve bilgilere odaklanan bir içerik iyileştirme platformudur. Finansal analistlere ve araştırmacılara en güncel bilgi hizmetlerini sunmak için yapay zeka ve oyun teorisinden yararlanır.

Finansal piyasa verileri ve enformasyon sektöründe, “terminal hizmetleri” sağlayan az sayıda küresel oyuncu vardır. Kurumsal yatırım organizasyonlarında, dünya finans piyasalarından toplu haber ve bilgi akışını azaltmaya adanmış% 100 bir bilgisayar terminali bulacaksınız. Bu terminaller Bloomberg veya Thompson Reuters gibi haber kuruluşları tarafından sağlanmaktadır.

Red Pulse’un kurucusu Çin pazarında büyük oyuncuların bilgi piyasası hakimiyetinin teslim edemediğini fark etti. Çin, geniş, hızlı hareket eden ve karmaşık pazarlara sahip büyük ve teknolojik olarak gelişmiş bir ülkedir. Bu nedenle Çin pazarlarından gelen çok büyük miktarda haber ve bilgi var. Örneğin, bir söylenti sabah başlayabilir ve öğleden sonra yanlış bilgi olarak rapor edilir. Ayrıca, bu her gün birkaç bin kez olabilir.

Şimdi, Bloomberg terminalinin önünde oturan ve yatırım kararları almanıza yardımcı olacak anlamlı bilgiler edinmekle görevli bir finansal analiz uzmanı hayal edin. Sorun belirginleşiyor.

Araştırma için Ekonomiyi Paylaşmak

Red Pulse, bu aşırı bilgi yüklemesini çözmeyi amaçlıyor. Çin ekonomisine ve sermaye piyasalarına özel bir odaklanma ile “araştırma için ekonomi paylaşmak” öncülünden çalışır. Sektör uzmanları, araştırmacılar ve pazar analistleri, görüşlerini ve bilgilerini platforma katkıda bulunabilir. Sunumlar, makine öğrenme algoritmaları, doğal dil işlemcileri ve insan analistlerinin bir kombinasyonu ile paylaşım yapıyor. Platform, verileri kategorilere ayırmak ve sıralamak için 4.000’den fazla meta etiket kullanıyor.

Red Pulse , başlangıçta RPX kodu altında NEO blok zincirinde başlatılan ilk uygulamadır. Bununla birlikte, PHX belirteçleri, 2018’de Phoenix adlı önemli bir yükseltmeden sonra RPX’in yerini aldı.

Red Pulse Phoenix Nasıl Çalışır?

Birisi platforma bilgi veya araştırmaya katkıda bulunduğunda, Red Pulse onlara güvenilirlik puanı atar. Bu puan, okuyucular, Red Pulse ekibi tarafından yapılan gönderilerin doğruluğuna ve katkılarının genel popülaritesine dayanmaktadır. Katkıda bulunanlar gönderimleri için PHX jetonları kazanırlar.

Red Pulse ile ilgili bilgilere erişen herkes PHX jetonlarında ödeme yapar. Ayrıca, bir araştırmacı belirli bir pazar gelişimi hakkında daha fazla bilgi edinmek isterse, platformdan talepte bulunabilir. Daha sonra, bilen herkes talebe cevap verebilir ve çabaları için PHX jetonları kazanabilir.

Madeni Para Temini ve İstifleme Mekanizması

PHX tokenlerini mining ile çıkaramazsınız. Bunun yerine, platform düğüm tutucular için bir yatırımcı mekanizması çalıştırır. Red Pulse, NEO tarafından devredilen dBFT konsensüs algoritmasını kullandığından, proof-of-stake kanıtıyla karıştırmayın.

PHX (Phoenix) jetonlarına sahip herkes bir yatırımcı olabilir. Bunu yapmak için PHX’lerini kullanıcı panosundaki PHF belirteçlerine (Phoenix Fire) belirteçlerine dönüştürmeleri gerekir. Dönüşüm 1: 1 oranındadır. Red Pulse buna “ateş etmek” diyor.

Yatırım ödüllendirme süreci biraz karmaşıktır. Toplam PHX arzı her yıl% 10 artmaktadır. Yeni yaratılan madeni paralar, veri katkıda bulunanlar ile yatırımcılar için ödüller arasında 50/50 oranında bölünür. Yatırımcılar için ödüller, en çok en büyük ödülleri aldığı katmanlı bir modele göre hesaplanır. Tüm yatırımcılar yılda% 5’lik bir taban ücret kazanırlar. Bu ödeme ile ödüller için ayrılan yeni basılmış paralar arasındaki fark bir havuza girer. Stakerler kendi seviyelerine göre bu havuzdan pay alırlar.

Aşağıdaki grafikte, yatırımcıların sayısına bağlı olarak farklı düzeylerde kazanabilecekleri ödül türleri gösterilmektedir.

Tarih ve Takım

Red Pulse, Jonathan Ha tarafından 2015 yılında kuruldu. Ha, Çin’deki finansal veri piyasalarıyla ilgili sayısız sorunu aşma vizyonuna sahipti. Şirketi Stanley Chao ve Peter Alexander ile kurdu. Her üçünün de yönetim ve BT danışmanlığında bir geçmişi vardır.

Projenin danışmanları arasında NEO’dan Hongfei Da ve NEO Global Capital Fund’dan Tony Tao yer alıyor .

Şirket 2017 yılında ilk ICO’ya girdi ve 15 milyon dolar topladı. 2018’de Phoenix adlı gelişmiş akıllı sözleşme işlevselliği sunan önemli bir yükseltme yapıldı . Bu yükseltme, mevzuata uygunluk ve fikri mülkiyet korumasının yanı sıra içeriğin yaratıldığını ve sahipliğini kanıtlamaktadır. O zaman, proje Phoenix (PHX) jetonu için ilk RPX jetonunu değiştirdi.

Red Pulse, çeşitli Asya ülkelerinde bir tanıtım gösterisi gerçekleştirerek, yükseltmeye önemli pazarlama çabaları getirdi.

Ticaret Geçmişi

Red Pulse’un fiyatı, çoğu kripto para birimine benzer bir şekilde izliyor ve 2017’nin sonunda Bitcoin fiyat artışı sırasında en büyük boğa koşusunu gerçekleştirdi.

19.02.2020 tarihi baz alarak bakacak olursak koin market piyasasında şuan 606. Sırada yer alıyor.

 

19.02.2020 tarihi itibariyle Red Pulse Phoenix Coin (PHX) birim fiyatı ₺0,024173 TRY, 0,00000041 BTC  olarak bulunmaktadır.

Rakip analizi..

Red Pulse, tamamen Çin’deki pazarları araştırmaya ve analiz etmeye odaklanan türünün tek örneği. Saf içerik iyileştirme açısından Steem benzer bir platformdur. Finansal analize yönelik başka projeler de var, ancak Cindicator gibi kripto para piyasalarına odaklanma eğilimi var .

PHX Satış Noktaları..

Doğal olarak, PHX büyük Asya borsalarında bulunuyor, böylece Binance , Huobi ve Kucoin’den satın alabilirsiniz .

PHX Nerede Saklanır?

Soğuk hava depolaması için PHX jetonlarınızı Ledger Nano S’de saklayabilirsiniz . Resmi NEO sitesi NEO PHX dahil belirteçleri için ayrıca çeşitli cüzdan sunuyor.

Sonuç

Red Pulse, potansiyel olarak çok kazançlı bir pazara ilk geçiş yapan şirkettir. Kurumsal yatırımcılar piyasa istihbaratı ve öngörüler için ödeme yapmaya hazırdır. Bu nedenle, pazar aksamaya hazırdır.

Çin ekonomisindeki gelişme hızı ve hızı göz önüne alındığında, başlamak için mükemmel bir yer. Red Pulse henüz coğrafi kapsamını genişletmeyi planladığına dair herhangi bir işaret vermemiş olsa da, stratejisi Çin’de başarılı olursa, diğer pazarlarda başarılı olma şansı vardır. Bu potansiyel, sağlam bir iş modeli ve güvenilir bir ekiple birleştiğinde, Red Pulse’un şüphesiz 2020’de izlenmesi gereken bir araç olduğu anlamına geliyor.

Yukarıda belirtilen hususlar yatırım tavsiyesi olmayıp, konuya ilişkin bilgi edinmeyi, aksine ileride karşılaşılabilecek sorunların önüne geçmeyi ve tedbirli olunması gerektiği hususlarını içinde barındırır.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.