Güncel Bitcoin Haberleri
Bitcoin
$52,011.23
+227.29
Ethereum
$3,009.03
+84.66
Litecoin
$69.05
-1.79
DigitalCash
$29.95
+0.02
Monero
$125.55
+5.6
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$26.96
-0.17
Dogecoin
$0.09
-0

Samsung Galaxy Store, TRON İçin Özel Bölüm Ekledi..

Yeni nesil blockchain tabanlı uygulamalar artık Cep Telefonlarında..

0 683

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

TRON ile teknoloji devi Samsung arasındaki ortaklık fayda sağlamaya devam ediyor. Bugün itibariyle, popüler blockchain şirketi, Samsung Galaxy Store’da TRON ağının üzerine inşa edilmiş uygulamalara özel bir bölüme sahip.

Samsung Galaxy Store’daki TRON Uygulamaları

2019 yılında Samsung’un Blockchain Keystore’su TRON’u entegre ettiğinde her iki firma da ilk ortaklık anlaşmasını duyurmuştu. Basın bülteninde paylaşılan habere göre Samsung Galaxy Store’da özel bir bölüme sahip olan ilk blockchain projesi haline geldiğini bildirdi.

Avrupa ve ABD üzerinden Samsung akıllı telefon kullanıcıları artık doğrudan mobil cihazlarında “yeni nesil blockchain tabanlı uygulamaları” deneyimleyebilir.

Tahsis edilmiş bölüm zaten teknolojiyi kullanan uygulamalara sahipti. Bunlar arasında Blockchain Cuties, Meerkat Mining, Timeloop, Super player ve daha fazlası var.

Duyuru başına, TRON son zamanlarda platformdaki toplam uygulama sayısı için EOS‘u geçti. Samsung Galaxy Store yakında çok daha fazla TRON tabanlı uygulamaya sahip olacak.

TRON kurucusu ve CEO’su Justin Sun konu ile ilgili olarak;

“Samsung ile blockchain seviye entegrasyonu konusunda çalışmaktan gerçekten keyif aldık. Şimdi Samsung Galaxy Store ile, her iki ekosistemi de birleştirerek işbirliğimizi bir sonraki seviyeye taşıyoruz. Bu, geliştiricilerin TRON platformuna göç etmeleri ve geliştirmeleri ve uygulamalarını Samsung kullanıcılarının önüne koymaları için inanılmaz bir fırsat.” dile getirdi.

Sun ve Samsung entegrasyonundan sonra kullanıcılar ve geliştiriciler arasında TRON ağının benimsenmesi arttı.

https://www.binance.com/tr/register?ref=26293051 linke tıklayarak da üye olabilirsiniz.

TRON ağının teknolojik dev Samsung ile olan ortaklığı genişliyor gibi görünüyor. Samsung, Blockchain Keystore’a eklenecek ilk anlaşmayı duyurduktan sadece iki ay sonra Samsung, Galaxy S10 telefonu için üç yeni TRON tabanlı dApp için destek ekliyor.

Samsung, 3 Yeni TRON dAppini Destekleyecek

Yakın tarihli bir Kore raporuna göre, teknoloji devi Galaxy S10 gibi piyasaya sürülen en çok satan akıllı telefonlarda TRON tabanlı merkezi olmayan uygulamalardan üçü mevcut olacak.

Yeni uygulama eklemelerinden ikisi Super Player ve Blockchain Cuties olarak adlandırılıyor. İkincisi, fantezi tabanlı bir tahsil blockchain oyunu olarak Samsung kullanıcıları arasında en popüler oyunlardan biridir.

Bu oyunları teşvik etmeden önce, Samsung zaten benzer tabanlı dApp’lere sahipti. Bunlar; Dozer Bird, Dark Town, Links Puzzle ve Cryptophishing.

TRON Gelişmeleri ve TRX’in Rolü

Şirket son zamanlarda gelişmeler ve ortaklıklar konusunda biraz daha aktifleşti. Bir aydan daha kısa bir süre önce, popüler blockchain tabanlı oyun olan Knight Story, TRON ağında başlatıldı .

Şirketin yerel kripto para birimini etkileyen bir diğer önemli işbirliği Metal Pay’dan geldi. Dijital para transferi şirketi TRX’i platformuna ekledi ve kullanıcılar bunu banka / kredi kartları veya bağlı banka çeki hesabı aracılığıyla ülke para birimi kullanarak satın alabilirler.

Bu gelişmeler, TRX’in Mart ortası yıllık düşük seviyelerinden bu yana fiyat artışını sürdürmesine yardımcı oluyor. 0.0072 $ ‘a düştüğünde büyük düşüşün ardından değerini iki katına çıkardı. Bu yazı yazılırken, TRX 0.01445 $ ‘dan işlem görüyor.

Ayrıca, benzer duyurular geçmişte yer alan kripto para birimi projesinin fiyatını etkilediğinden, TRX’in Samsung Galaxy Store entegrasyonu arasında nasıl performans göstereceği merakla gözlemleceğiz.

Yukarıda belirtilen hususlar yatırım tavsiyesi olmayıp, konuya ilişkin bilgi edinmeyi, aksine ileride karşılaşılabilecek sorunların önüne geçmeyi ve tedbirli olunması gerektiği hususlarını içinde barındırır.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.