Güncel Bitcoin Haberleri
Bitcoin
$23,084.91
-38.79
Ethereum
$1,582.37
-0.7
Litecoin
$95.54
+0.91
DigitalCash
$59.98
-0.73
Monero
$177.17
+0.63
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$21.45
-0.19
Dogecoin
$0.09
-0

TRXBlue Tron Bulut Madenciliği Sistemi Artık Ödeme Yapmıyor…Detaylar…

https://www.trx.blue/ sistemine Para Yatıranlar Çekim Yapamadı...

1 604

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Daha önce Cloud (bulut) Madenciliği hakkında bilgi amaçlı makalemiz yayınlanmıştı. Bu makalemizin içeriğinde bulut madenciliği hakkında genel bilgi verip dolandırıcılık olayları hakkında uyarmıştık.

 

Buraya yada yukarıdaki resme tıklayarak Cloud (bulut) Madenciliği hakkında makalemize ulaşabilirsiniz.

 

03/03/2022 tarihi itibariyle, trx.blue sistemi yatırımcılarını mağdur etti. Çoğu yatırımcı günlük çekim işlemini tamamlamasına rağmen ödenmesi gereken günlük trx bedelleri cüzdanlara geçmedi.

Söz konusu durum hakkında; telegram grubunda ödeme alamayan kişilerden tekrar bir ödeme talep edildiği ancak, ancak yeniden yatırma işlemleri yapmalarına rağmen, yeni ödeme yapanlara ve eskiden yatırım yapanlara vaad edilen ödemeler yapılmadı.

Site söz konusu durumu Rusya-Ukrayna savaşına bağlayarak geçici bir sıkıntı oluştuğu yönünde telegram ve whatsapp üzerinden açıklama yapsa da yatırımcıların artık site nin artık faal olmadığı ve artık ödeme yapmayacağı yönünde kabullendi.

Konuya ilişkin herhangi bir gelişme olması halinde bitcoingündem.com olarak bu ve bunun gibi site ve uygulamaların yakınen takipçisi olacağımızı ve sizlerle paylaşacağımızı bilmenizi isteriz.

Trx.blue, Minimum Düzeyde Yatırım İle Pasif Gelir Yöntemi Nasıl Çalışıyor?

 

“Sizlere popülaterisi sürekli artan kripto paralar ile minimum düzeyde yatırım yaparak trx.blue sitesinden nasıl para kazanabileceğiniz ” şeklinde bir söylem ile yola başlıyorlar.  Size sitenin adresini vererek bu site sizlere yatırdığınız trx karşılığı günlük çekim fırsatı ile para kazandırdığını vaad ediyorlar. Özellikle bunun gibi ve buna benzer bir sürü sitenin var olduğunu ancak şahsen deneyip çekim yapılmış olduğu vurgusu yapılıyor ve detaylara geçiyorlar.

Söz konusu sitenin kapanmayacağının bir garantisi yoktur!! diyerek sizi uyarıyorlar. Ayrıca bu yazının reklam veya sponsor anlamında bir yazı olmadığını da belirtiyorlar. Denenmiş ve çekim yapıldığı için bu yazıyı sizinle paylaştıklarını tekrar dile getiriyorlar. Biz faydalanıyoruz sizde faydalanın istedik o yüzden bu yazıyı yazma ihtiyacı duyduk diye de ekliyorlar.

Sırasıyla;

  •  Lütfen siteye yatırım yaparken sizi riske sokacak yatırımlar yapmayınız!
  • Sitemiz yaptığınız veya yapacağınız yatırımlardan sorumlu tutulamaz!

 

Uyarılardan sonra sorularla bu site nasıl kullanılır ve getirisi nasıl olur onu anlatıyorlar…

Siteye nasıl kayıt olunur ?

Tamamen site referans sistemi üzerine kurulu bir yapıya sahip.

https://www.trx.blue/#/extendReg?id=80219325 

Yukarıda örnek olarak belirtildiği gibi davet gönderiliyor. Özellikle siteye davet kodu olmadan kayıt olmak ne yazık ki mümkün olmadığı belirtiliyor.

Ayrıca daha önceden çok üyesi bulunan kişilerden özellikle refli üyelik açılmasının sistemin daha uzun gitmesini sağladığını belirtiyorlar. Aksi halde tek başına üyelik açıldığında özellikle başka üyelikler ile bağın bulunmaması sebebiyle genel olarak site faal iken dahi sadece bu şekilde tekil açılan hesapların kapatıldığı yönünde bilgi veriliyor. Genelde söz konusu sistemler hakkında şikayetvar gibi veya bazı site yorumlarında sıkça karşılaşılan bir durum olduğu paylaşımlar bulunuyor.

Yukarıda belirtilen link ve davet kodu varsayım olarak türetilmiş olup, üyelik açmamanız önemli rica olunur. Konuya ilişkin daha aydınlatıcı olunabilmesi amacıyla yazılmıştır. Uymayıp üye olan ve kişilerin yaptığı yatırımlardan sitemiz sorumlu tutulamaz…

Kazanç için minimum kaç trx yatırılmalı ?

  • Herkesin en çok merak ettiği en önemli soru da bu.
  • Şimdi site size başlangıçta 800 trx veriyor ancak bu çekilemiyor .
  • Sizin trx kazanmak için minimum 5 trx yatırmanız gerekiyor.
  • Yatırmadığınız taktirde kazanç elde edemiyorsunuz!!

Yani 5 trx ortalama 4.5 tl gibi bir rakamla sizi minimum 4.5 tl ile kazanç vaadi ile sisteme girişiniz sağlanıyor.

TRX İLE YATIRIM HESAPLAMA
YATIRIM MİKTARI GÜNLÜK ÇEKİM YÜZDESİ GÜNLÜK ÇEKİM ADEDİ TOPLAM AMORTİ SÜRESİ
5 TRX % 2,5 0,15 TRX 33 GÜN

Günlük kazanç oranı nedir ?

Şimdi de günlük kazanç oranı nedir ona bakalım.  Sitenin size verdiği 800 trx çekilemiyor ama onun üstüne sizin 5 trx yatırdığınızı varsayarsak site bu 5 trx üzerinden size günlük ortalama %2,5’luk bir çekim limiti sağladığı vaad ediliyor. Aslında o 800 trx’in hiçbir faydası yok sizlere. Çekim oranları sizin yatırdığınız trx üzerinden hesaplanıyor.

Günlük çekim işlemleri yapmazsanız sizin bakiyeniz orada birikmiyor! Günlük olarak çekim bakiyesi kısmı sıfırlanıyor! Yani 5-10 gün çekmeyeyim sonra birikince çekerim gibisinden bir durum yok sistem size bunu vermiyor. Ama illa böyle olsun derseniz sitenin size başka paket önerileri oluyor. Onlardan alım yaparak 7 günlük, 30 günlük ve daha fazla güne sahip paketler var onlardan almaya yönlendiriyor.

Çekim limiti artıyor mu ? Artıyor ise nasıl artar ?

Sitenin türkçe dil desteği var. Ama genelde telegram gruplarında arap müşterileri ağırlıkta olduğu gözlemleniyor. Muhtemel buda para birimi ve para bolluğu ile alakalı olarak oluşturuluyor. Yani bazı yerleri uygulamada birebire olarak çevrim yapılamamış.

Çekim limitini arttırmanın 2 yolu sunuluyor.
Ya tekrardan trx yatıracaksınız, ya referans kodunuz ile kayıt olan kişilerden gelen trx’lerle sizin trx’leriniz hesaplanacak ve öyle çekim limitiniz artacak.

Trx.blue sitesine nasıl trx nasıl yatırılıyor ?

Bu siteye trx yatırmak için ana sayfada depozito kısmı var oraya giriyorsunuz.

trx.blue pasif gelir, trx kazanma

Eğer günlük ödül kazanmak istiyorsanız temel hesap var ona para yatırmanız isteniyor.

Üstüne tıklayınca size para yatırma adresi veriyor. Oraya herhangi bir borsadan trx yatırabiliyorsunuz ve ortalama 5 dk da sitenin hesabına hızlı bir şekilde geçiyor. Sonra da orada trx adresinin olduğu yerde türkçe kullanıyorsanız ” şarjı tamamla ” yazısı var ona tıklamanız isteniyor. Ortalama 5 dk sonra sayfayı yenilediğinizde trx’leriniz siteye düşüyor. Bakiyeniz sisteme düştüğünde Günlük çekimi hemen yapabiliyorsunuz.  Mesela sistem saat 19:00 ve sonrasında çekim yaptırıyorsa siz üyeliği bu saatten önce 17:00 de yaptığınız. İlk yatırma işlemlerinde hemen ilk çekimi yaptırdığı için siz ilk çekimden sonra sistem size 17:00 de tekrar bir çekim daha yaptırırak o güne özel 2 çekim yapmış oluyorsunuz.

 

Eğer sitenin pro paketlerinden satın alırsanız da promosyon hesabına aktarın kısmı var, oraya tıklayıp oradaki trx adresine parayı yatırmanız isteniyor. Burada trx’leriniz en az 7 gün kilitli kalıyor ve sonrasında çekilebiliyor. En az trx ile işlem açma limiti 200 trx olduğu belirtiliyor. Eğer burada 7 günlüğe yatırır ve çekmek isterseniz de sitenin çekim kısmında temel hesap ve promotion hesabı var. Promotion hesabına tıklayıp çek dediğinizde hepsini çekebiliyor. İsterseniz de bunları temel hesabınıza aktarabilir ve günlük çekim limitinizi de arttırabileceğiniz belirtiliyor.
Temel hesaba aktarmak isterseniz ekranın altında bulunan menüde benim kısmı var. Benim > Temel’e geçiş ve oradan da geçmesini istediğiniz miktarı yazıp güvenlik şifrenizi girip aktarabiliyorsunuz. Bu sayede günlük ödül aldığınız temel kısmına düşüyor ve sonrasında trx’lerinizi herhangi bir borsaya çekebiliyorsunuz. Ancak burada da yine tüm yatırdığınız trx’leri değil %2.5’lik ödeme oranı neye denk geliyorsa günlük o ödemeyi alıyorsunuz.

Telegram – Tron Cloud Mining

 

Bu şekilde bulunan Tron Madenciliği ve Bulut madenciliği alanında verdikleri oran ve minumum tutarlarda değişkenlikler gösterip, sizden yatırım yapmanız  isteniyor ve kazanç vaad ediliyor. Genellikle bu tür siteler kısa günde veya günlük ödemeler vaad ederek sistemi çalıştırıyolar. Sitenin ilk faaliyete geçtiği tarihlerde yatırım yapan kişiler veya üye toplayan kişiler hem içeri yatırdıkları paralarını daha erken geri alıp, sistem kapanana kadar da günlük kazanç elde etmeyi başarsa da bu tarz sistemler genellikle ortalama en az 3-4 ay ile en fazla 7-9 ay gibi bir zaman aralığında faaliyetlerini kapatarak yatırımcılarını mağdur ediyor.

Yukarıda belirtilen hususlar yatırım tavsiyesi olmayıp, konuya ilişkin bilgi edinmeyi, aksine ileride karşılaşılabilecek sorunların önüne geçmeyi ve tedbirli olunması gerektiği hususlarını içinde barındırır.

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

1 yorum
  1. Adem demirsoy diyor

    Bu sisteme bende Ocak ayında para yatırdım. Yaklaşık 35 günde anapara yi geri aldım. 15 gün kar gelmiş oldu. Zarar etmedim ama benim arkadaşım 16. Günde sistem ödeme yapmayıp patlayınca o zarar etti. Dikkat etmek lazım. Erken giren kazanıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.