Güncel Bitcoin Haberleri
Bitcoin
$68,287.67
-819.57
Ethereum
$3,886.26
+74.44
Litecoin
$84.48
-0.37
DigitalCash
$30.08
0
Monero
$142.41
+0.86
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$31.72
-0.11
Dogecoin
$0.17
-0

“Türkiye” Kripto Para Birimlerinde Küresel Lider

0 547

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Türkiye, kripto para birimleri ile güçlü bir ilişkiye sahiptir ve ING tarafından yakın zamanda yapılan bir ankette , Türklerin kripto para birimlerinin benimsenmesinde ve altında yatan blockchain teknolojisinde büyük bir rol oynadığını tespit etti. İkinci bir anket , kripto para birimini kullanan veya sahip olunan nüfusun yüzde 20’sini gösterdi.

En etkili ve en büyük Kripto YouTuber’lardan biri olarak kabul edilen Nicholas Merten ve DataDash’in Kurucusu IstanBlock 2020 şunları söyledi:

“Türkiye, kripto para birimlerinin gerçek anlamda ölçeklenmesi için mükemmel bir test örneği sağladı. IstanBlock yeni blockchain ve kripto para yatağına girmek için blockchain ve kripto projeleri için mükemmel bir yer. ”

Türkiye’nin en seçkin blockchain etkinliği  3000 üzerinde katılımcı, 250 üzerinde yatırımcı, 200 üzerinde medya, 60 ülkeden fazla katılımcı ile 20-21 ŞUBAT 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Şimdiden erken kayıt indirimli bilet satışları tükendi. 31/12/2019 tarihine kadar normal kayıt bilet satışları devam etmekte olup BTC ve ETH ile satın alındığında 50% indirim fırsatı içinde son fırsat, bu tarihi de kaçıranlar için geç kayıt bilet satışları ile devam edecektir.

IstanBlock 2020, 9-10 Nisan tarihleri ​​arasında gerçekleşecek ve 6-10 Nisan tarihlerinde düzenlenen İstanbul Blockchain Haftası’nın amiral etkinliği olacak.

Etkinliğin gündemi, DeFi, Türev Ürünler, Düzenleme, Oyun ve Kurumsal evlat edinme de dahil olmak üzere, endüstrinin karşı karşıya olduğu önemli konulardan bazılarını kapsayacak.

Türk blockchain endüstrisinin küresel çapta profilini yükseltmek için etkinliği organize eden blockchain PR ajansı EAK Digital’in kurucusu ve CEO’su Erhan Korhaliller, daha fazla konuşmacı, medya kuruluşu ve blockchain işletmesinin katılımıyla ilginin arttığını söylüyor. Dedi ki:

“Hem İstanbul’da hem de dünyanın her yerinde hissedilir bir heyecan duygusu var; çok iyi karşılandık. Türkiye’nin gurur duyacağı ve ülkenin yenilikçilerini küresel sahneye koyan yeni bir yıllık etkinlik başlatma yolunda ilerliyoruz.

Türkiye, IstanBlock’ta konuşmayı planladığımız birinci sınıf konuşmacılara ilk kez ev sahipliği yapacak ve kesinlikle onları ve diğer Blockchain topluluğunu şık bir şekilde ağırlayacağız. ”

Erhan ekledi:

“Büyük uluslararası konuşmacıları ve sponsorları Türkiye’ye getirmek büyük bir onur olsa da, Türk blok zinciri ekosistemine büyük bir olumlu etki bırakmak için Türkiye’den mümkün olduğunca çok katılımcıya ev sahipliği yapmak daha da önemlidir.”

 

 

Daha fazla bilgi edinmek ve kaydolmak için www.istanbulblockchainweek.com ve https://www.blockchaineconomy.istanbul/TR/ adresini ziyaret edin .

 

Yukarıda belirtilen hususlar yatırım tavsiyesi olmayıp, konuya ilişkin bilgi edinmeyi, aksine ileride karşılaşılabilecek sorunların önüne geçmeyi ve tedbirli olunması gerektiği hususlarını içinde barındırır.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.