Güncel Bitcoin Haberleri
Bitcoin
$50,453.81
-5712.34
Ethereum
$3,871.61
-451.74
Litecoin
$323.15
-46.5
DigitalCash
$372.56
-39.91
Monero
$404.15
-52.79
Nxt
$0.09
+0.02
Ethereum Classic
$90.79
-15.36
Dogecoin
$0.43
-0.06

Ünlü Analist Ripple’ın XRP’sinin Yakında % 80 Kazanç Sağlayabileceğini Düşünüyor..

Analizlerle Detaylı Anlatım...

0 179

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Lider Analist Ripple’ın XRP’sinin Yakında % 80 Kazanç Sağlayabileceğini Düşünüyor..

Son birkaç hafta içinde, XRP çalkantılı kripto para piysalarının ortasında son derece zayıf bir performans sergiledi. BTC, 10.500 $ ‘lık seviyesinden % 14 civarında bir düşüş ile işlem görüyor. Ancak üçüncü en büyük kripto para birimi XRP aynı dönemde % 30 kaybetti.

Buna rağmen, önde gelen bir kripto para birimi yatırımcıları Bitcoin’in en dip seviye 6.400 $ olarak adlandıran bölgeden, 11.000 $ seviyelerine geri dönüş yapması  ve ardından 8.500 $’ a tekrar geri çekilmesi XRP üzerinden bakacak olursak muhtemelen ulaşması beklenen birim seviyesinin 0.40 $ seviyelerinden işlem görebileceği “çok önemli bir emsal model” oluşturacağı yönünde görüşler piyasalara hakim olmaya başladı.

Tabi ki bu teoriler; piyasa analizi yapan ve bununla alakalı sürekli formuller ile açıklayan yorumcuların analizleri kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

XRP “Çok Önemli” Dip Desenini Görebilir

Son birkaç aydır sektördeki en doğru yatırımcılara yön veren biri olan Dave the Wave; kısa bir süre önce aşağıdaki tabloyu paylaşarak, önde gelen XRP kripto para biriminin muhtemelen dipte bir baş ve omuz modeli oluşturduğu görüşünü paylaştı.

 

Şu anda, XRP sağ omzun ortasında, 0.17 ila 0.34 $ hareketinin 0.5 Fibonacci analizi tarafından desteklendiği görüşünü belirtiyor. Eğer bu teori XRP de formül olarak tam anlamıyla çalışırsa Dave the Wave’in Haziran ayında XRP’nin % 80 daha yüksek işlem yapacağını ileri sürüyor.

Ripple Son Derece Olumlu Haberlerden Pozitif Etkileşim Görebilir..

Tahmin edilen güçlü teknik analiz ile Bitcoin deki yukarı yönlü fiyat artışı, özellikle XRP’yi arttırma yönlü potansiyel oluşturabilir.

Pozitif yönlü etkileyebilecek haberlerden biri; Çarşamba günü Hindistan’ın üst mahkemesi tarafından Bitcoin ve Kripto paraların yasadışı ve yasal olmadığı yönündeki konumundan çıkaran bir karara imza atması kripto para piyasaları tarafından olumlu olarak karşılandı.

Tanınmış bir endüstri yorumcusu olan Credible Crypto’ya göre; Yargıtay’ın bu yasağı geri alma kararı özellikle XRP ‘yi yukarı yönlü yükselişe geçirecek şeklinde yorumlandı. Açıkladı:

“Düzenleyici netlik, Ripple’ı Hindistan havale pazarından sonra agresif bir şekilde sürdürmekten alıkoyan bulmacanın son parçasıydı. XRP için harika. ”

Geçmişteki raporlara dayanarak 2018’de; Wharton İşletme Okulu’ndaki bir panelde, dijital ödemelerin ve havale işlemlerinin gelecekte Hintliler için büyük bir fırsat olabileceğini söyledi.

“Gelecek nerede? Ve böylece önümüzdeki beş yıl içinde Hindistan’da bir milyar insanın banka olarak cep telefonlarının kullanılacağını fark ettik. Ancak telefonlarından bankalara para yatırılacaklar. Sonra cep telefonu sağlayıcılarını ve telekomünikasyonlarını hedeflemeye başladık. ”

Yukarıda belirtilen hususlar yatırım tavsiyesi olmayıp, konuya ilişkin bilgi edinmeyi, aksine ileride karşılaşılabilecek sorunların önüne geçmeyi ve tedbirli olunması gerektiği hususlarını içinde barındırır.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.