Güncel Bitcoin Haberleri
Bitcoin
$68,822.15
-291.22
Ethereum
$3,923.01
+114.69
Litecoin
$84.80
+0.37
DigitalCash
$30.43
+0.37
Monero
$142.97
+1.06
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$31.98
+0.32
Dogecoin
$0.17
0

Unus Sed Leo (Leo Coin) Nedir?

Coinmarketcap 20. Sırada Yer Alıyor.

0 651

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

LEO coin, Bitfinex ve Ethfinex dahil tüm iFinex platformlarında kullanabileceğiniz bir yardımcı program belirtecidir . Jeton adını iFinex’in şirket sloganı olan “Unus Sed Leo” dan alıyor. Latince cümle, bir dişinin sadece bir çocuğu olduğu için bir aslan aldığı bir hikayeyi açıklar. Aslan yanıt olarak kabul eder ancak bir çocuk olduğunu belirten aslan , nicelikten çok niteliğe savunuyor.

Bu kısa ve basit kılavuzda şunları ele alacağız:

  • LEO Nasıl Çalışır?
  • Ticari Durumu
  • Yol Haritası
  • LEO Satış Noktaları

LEO Nasıl Çalışır?

Binance Coin (BNB) ile aynı damarda iFinex , LEO kullanıcılarına indirim yapar ve belirlenen tarihlerde jeton yakar.

LEO Yardımcı Programı

LEO’ya sahipseniz, Bitfineks de yaptığınız herhangi bir işlemde otomatik olarak yüzde 15’lik bir alıcı ücreti indirimi alırsınız. 5.000 $ ‘ın üzerindeki LEO bakiyeleri, katılımcı ücretlerinde yüzde 10 ek indirim kazanır. Bu seviyenin ötesinde, ne kadar çok jeton tutarsanız, işaretlemeniz o kadar yüksek olur.

iFinex ayrıca herhangi bir tutarınız varsa LEO’daki işlem ücretinizin yüzde 25’ini tahsil eder.

LEO’ya sahip olmak için kazandığınız diğer indirimler şunları içerir:

  • Kripto para yatırma ve çekme işlemlerinde % 25’e varan indirim
  • Eşler arası finansman kredilerinde % 5′ e kadar indirim
  • Gelecek iFinex platformlarında gelecekteki indirimler

Jeton Yakma..

Her ay, iFinex piyasadan bir önceki ayın konsolide brüt gelirinin en az % 27’sine eşit olan birkaç LEO jetonu satın alıyor. Şirket, ticari dolaşımda başka token kalmayana kadar bu aylık yakmalara devam edecek.

Ayrıca, iFinex, 2016 Bitfinex hackinden kurtardığı fonların % 80’ini ve daha fazla LEO satın almak ve yakmak için 2018 Crypto Capital nöbetinden aldığı paranın % 95’ini kullanacak.

Ticari Durumu..

iFinex LEO için bu yıl Mayıs (özel satış) ve Haziran (halka açık satış) için ilk borsa teklifini (IEO) gerçekleştirdi. Şirket, her biri bir USDT için bir milyar jeton sattı.

LEO, hali hazırda 07.02.2020 tarihi itibariyle piyasa fiyatı 12 Haziran 2019 da 1,98 $  iken şuan şuan coinmarketcap sıralamasında 20. sırada olup, 0,902646 $ seviyelerinden işlem görüyor. Jeton yanıkları, yeni ürünler ve kullanıcı büyümesi nedeniyle arz ve talebin azalmasına devam ederken , bununla birlikte ilerleyen zamanlarda piyasada vereceği tepkiyi hep beraber gözlemleyeceğiz.

Yol Haritası..

İFinex ekibi, LEO’nun gelecekteki faydası hakkında pek fazla ayrıntı içermedi. Bununla birlikte, gelecekteki ürünlerin LEO sahiplerine indirim ve ek avantajlar sağlayacağını açıkça belirtiyorlar.

Teknik incelemede, iFinex ufukta birkaç platformu özetliyor. Herhangi bir gün , EOS blok zincirinde merkezi olmayan bir exchange (DEX) olan eosfinex’in piyasaya sürülmesini bekleyebilirsiniz .

iFinex ayrıca, hem Bitfinex hem de Ethfinex’te bir IEO platformunda önceden denetlenmiş token satışlarını barındırmayı planlıyor. Şirketin en yüksek hedeflerinden biri, tamamen lisanslı ve düzenlenmiş bir menkul kıymetler borsasını serbest bırakmaktır.

Yol haritasındaki daha küçük platformlar şunları içerir:

  • Dazaar, merkezi olmayan bir veri pazarı
  • Yasal olarak uyumlu bir platformu olan Betfinex
  • μFinex, borsa ve türev piyasaları oluşturmak için bir araç ve kütüphane paketi

Yukarıda belirtilen hususlar yatırım tavsiyesi olmayıp, konuya ilişkin bilgi edinmeyi, aksine ileride karşılaşılabilecek sorunların önüne geçmeyi ve tedbirli olunması gerektiği hususlarını içinde barındırır.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.