Güncel Bitcoin Haberleri
Bitcoin
$36,063.39
-275.77
Ethereum
$2,159.88
-92.33
Litecoin
$158.86
-8.99
DigitalCash
$161.91
-15.8
Monero
$235.84
+1.62
Nxt
$0.04
-0
Ethereum Classic
$56.37
-1.41
Dogecoin
$0.33
0

Ripple (XRP) Brezilya’da Bir Banka İle Anlaşma Yapacak.

2020 Yılı Başında Açıklanması Bekleniyor.

0 162

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Ripple Brezilya’da hızlı bir genişleme için bastırıyor.

Reuters’ in raporuna göre, şirket önümüzdeki 2020 yılının başında Brezilya’ da yeni bir bankacılık ortaklıklığını duyurmaya hazırlanıyor .

Ripple yönetim direktörü Luiz Antonio Sacco, ülkenin net dijital bankacılık düzenlemelerinin şirketin Brezilya’ya genişlemesinde önemli bir rol oynadığını ve Ripple, bankalar ve düzenleyicilerle XRP’yi havaleler için kullanması hakkında konuşuyor.

Ripple, şirketin ödeme mesajlaşma sistemini kullanan Santander Brasil, Bradesco ve Rendimento ile çalışıyor. Ancak şu ana kadar hiçbir şirket XRP kullanmıyor.

San Francisco da başlangıç olarak başlattı ve Temmuz ayında Brezilya öncesinde yeni bir ofis ve Sacco göre Ripple’ın toplam işlem hacminin yaklaşık% 30’u artık ülke içinde hareket ediyor.

“Bölgedeki ekosistemimizi büyütmekten ve müşterileri için mükemmel, verimli sınır ötesi ödeme deneyimleri sunmaya yardımcı olmak için RippleNet’e ek finansal kurumlar getirmekten heyecan duyuyoruz.” olarak duyuruda bulundu.

Brezilya fintech inovasyonunda liderdir ve Latin Amerika’nın geri kalanının takip etmesi için bir yol oluşturmak için konumlandırılmıştır. ”

Brezilya’ya ek olarak Ripple; Şili, Peru ve Arjantin dahil olmak üzere bir dizi Güney Amerika ülkesinde genişlemeye odaklanıyor.

Yukarıda belirtilen hususlar yatırım tavsiyesi olmayıp, konuya ilişkin bilgi edinmeyi, aksine ileride karşılaşılabilecek sorunların önüne geçmeyi ve tedbirli olunması gerektiği hususlarını içinde barındırır.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.