Güncel Bitcoin Haberleri
Bitcoin
$68,287.67
-819.57
Ethereum
$3,886.26
+74.44
Litecoin
$84.48
-0.37
DigitalCash
$30.08
0
Monero
$142.41
+0.86
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$31.72
-0.11
Dogecoin
$0.17
-0

Yargıç; Craig Wright’ın 20 Günde 9.2 Milyar $ Bitcoin (BTC) Serveti Olduğunu Kanıtlaması Talimatını Verdi..

0 632

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bitcoin (BTC) mucidi Craig Wright, 1.1 milyon Bitcoin’in (BTC) kilidini açabileceğini ve dünyaya Satoshi Nakamoto olduğunu gösterebileceğini kanıtlamak için bir aydan az zamana sahip.

ABD’li yargıç Beth Bloom, Avustralyalı bilgisayar bilim insanına 3 Şubat’a kadar Wright ve Kleiman’ın birlikte madencilik yaptığı Bitcoin’in (BTC) anahtarlarını tutan şifreli bir belge olan “Tulip Trust” a kilitlendiği söylenen yaklaşık 9.2 milyar dolarlık Bitcoin’e (BTC) erişmesini sağlıyor. Kilidini açmak için iki şifreleme imzası gerekiyor.

Wright, şifrelenmiş Tulip Trust’ın kilidini bu ay ulaştıracak anahtarlara sahip bir “gümrük kurye” olduğunu iddia ediyor. Kurye ortaya çıkana kadar Wright anahtara erişilemediğini söylüyor.

Mahkeme kararına göre;

“Davalı’nın gümrüklü kuryenin Ocak 2020’de gelmesi planlanan beyanları ışığında Mahkeme, Davalı’nın 3 Şubat 2020’ye kadar dahil olmak üzere Mahkeme’ye bu gizemli şahserin ortaya çıkıp çıkmadığını belirten bir bildirimde bulunmasına izin verecektir. Davalı’nın şimdi şifrelenmiş dosyanın kilidini açmak için gereken son anahtar dilime erişimi olup olmadığı görülecektir.

Böyle bir durumda ve Davalı, Sulh Hakimi tarafından emredildiği şekilde Bitcoin Holdings listesini üretirse, bu Mahkeme ek yaptırım uygulamaz. ”

Gizemli kurye Lale Güveninin kilidini açmak için anahtar sağlarsa, Craig Wright gerçekten de Bitcoin’in anonim yaratıcısı olduğunu kanıtlamış olucak.

Karar, Wright’ın merhum iş ortağı David Kleiman’ın kardeşi Ira Kleiman’ın Wright aleyhine açılan davanın bir parçası. Davanın merkezinde Wright’ın merhum David Kleiman’dan 1.1 milyon BTC hırsızlığı olduğu iddia ediliyor .

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.