Güncel Bitcoin Haberleri
Bitcoin
$10,157.66
-21.25
Ethereum
$345.62
-1.62
Litecoin
$47.85
-0.14
DigitalCash
$73.69
-1.81
Monero
$80.83
+0.62
Nxt
$0.01
0
Ethereum Classic
$5.27
-0.31
Dogecoin
$0.00
-0

yearn.finance (YFI COİN) Nedir? Her Açıdan Kapsamlı İnceleme..

Coinmarketcap 28. Sırada Yer Alıyor..

0 11

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

YFI Coin Nedir?

DeFi gün geçmiyor ki herhangi bir proje ile karşımıza çıkmasın. DeFi kripto para borsasında üretim merkezi olma yolunda ilerlerken, DeFi dünyası son birkaç aydır akıl almaz bir büyüme yaşadı.

DeFi projesinin kendisinde olduğu gibi kullanıcılarına birçok hizmet sunan ve kredi veren token veya proje sayısı giderek daha fazla artmaya başladı. Bu durumla birlikte de kullanıcı sayısı her geçen gün artmaya başladı.

Yearn.finance ‘nin tokeni olan YFI’ de tam olarak bu kitle için oluşturularak hizmet etmeye başladı. Çünkü yearn.finance tokeni YFI kullanıcıları bu coin veya projeyi kullanarak DeFi kendi ağını çok daha verimli ve etkili bir şekilde kullanabilmektedir.

Bunun nedeni ise yearn.finance tokeni YFI’ nin size hangi projeden ne oranda gelir elde edeceğinizi ve hangi ilgilendiğiniz projenin işlem ücretinin ne olduğunu, sizden ne kadar alacağını otomatik bir şekilde söylemesidir.

Yatırımcılar ve kullanıcılar bundan dolayı Aave lending veya Maker Dai Savings Rate hizmetlerinden, projelerinden faydalanmak istedikleri takdirde bunu en etkili biçimde yapabiliyor.

Yearn.finance Tokeni Olan YFI Hangi Hizmetleri Sunuyor?

YFI şimdi DeFi projelerinde ve pazarında kendi kullanıcılarına en yüksek hizmeti, yararı sağlayan tek dijital paradır. Hatta projenin analisti bunun için şunları söylemektedir;

YFI Coin ile yatırdığınız tüm şeyleri rahatlıkla alabilirsiniz. Ve bu Coin pazarda gezinti çıkar. Orada en iyi getirisi olabilecek getirileri fark eder bulur, toplar. Bu durumla birlikte de en iyi ve en hızlı verimi almış olursunuz. Kökenine baktığımız da bu işlem aslında otomatik verim toplama aracı gibidir.

Bu sözden de rahatlıkla anlayabileceğimiz YFI performans ve verimliliği hedef alarak geliştirilmiş bir projedir. Finansal değeri 0 olarak çıktı ancak şu anda o durumda değil. Bunun yerine inanılmaz bir rakam ile an itibariyle 20.000 – 22.000 dolar civarında alıcı bulmaktadır.

YFI Coin Hizmetleri

  • Kaldıraçlı işlemleri destekleyen stablecoin işlemleri
  • Aave değer için 0 otomotim sermaye desteği
  • Tek taraflı bilgi toplama ve otomotik Pazar kontrolü
  • Borçlandırma verimliliği ile ayarlanarak kar sağlama amaçlı borç verme
  • Akıllı sözleşme teknoloji kullanarak kredisin akıllı sözleşme kredi delegasyon saklama alanları

Yıllık verilen finans ekosistemi YFI token tarafından yönetilmektedir.

Piyasa Durumu

YFI coin  08.09.2020 tarihi itibariyle birim fiyatı şuan ₺164.272,00 TRY$22.015,93 USD, 2,16100762 BTC olarak işlem görmektedir. Coin market piyasasında şuan 28. Sırada yer alıyor. Toplam arz 30.000 YFI ve 29.967 YFI dolaşımdadır.

YFI Coin Nereden Alınır?

YFI Coin elde etmek için en iyi Binance üzerindedir. Buraya tıklayarak üye olup alım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Exchange platformunda Bitcoin, Ethereum, Binance Coin veya Tether takas edebilirsiniz.

Nasıl başlayacağınızdan emin değilseniz, nasıl Bitcoin satın alacağınıza dair rehberimize göz atın.

Bu projenin akıbeti, gelecekte neler olacağını ve daha birçok özelliği için bizi takipte kalın. bitcoingundem.com ile en güncel ve en doğru haberleri alırsınız. bitcoingundem.com hayatınızda ise kripto para piyasası avucunuzda demektir.

Yukarıda belirtilen hususlar yatırım tavsiyesi olmayıp, konuya ilişkin bilgi edinmeyi, aksine ileride karşılaşılabilecek sorunların önüne geçmeyi ve tedbirli olunması gerektiği hususlarını içinde barındırır.

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.