Güncel Bitcoin Haberleri
Bitcoin
$9,228.26
+30.88
Ethereum
$239.41
+0.91
Litecoin
$43.43
+0.05
DigitalCash
$71.15
-0.07
Monero
$68.91
+1.6
Nxt
$0.01
0
Ethereum Classic
$6.25
+0.02
Dogecoin
$0.00
0

ETH ve XRP Balinaları Tatildeyken Bitcoin (BTC) Balinalarında Hareketlenme Gözlemlendi..

Bitcoin (BTC) 8.573,00 $ Oldu.

0 125

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) Balinaları Uykudayken, Bitcoin (BTC) Balinalarında Hareketlenme Gözlemlendi..

2020 yılı iyi başlamış olsa da, birçok Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) balinası hala uykuda  gibi görünüyor.

Büyük kripto para birimi işlemlerini izleyen hizmetler, Cuma günü tüccarların radarını vuran muazzam bir hareket dışında, son on yıla nispeten 2019 yılı itibariyle oldukça az sayıda büyük cüzdan transferi bildirdi.

Büyük kripto para birimi işlemlerini izleyen istihbarat platformu Token Analyst , 39.6 milyon dolarlık 4.999.9992 BTC’lik bir hareket bildiriyor ve bu da tek bir transferle kripto borsası Poloniex’e gönderildi. Şimdiye kadar, firma, hareketin satmak isteyen bir tüccarla bağlantılı olup olmadığını veya Poloniex’in müşteri fonlarını taşıyıp taşımadığını takip edemediğini söylüyor.

Ethereum (ETH) ve Ripple’ nin (XRP) en büyük sahipleri, iki istisna dışında, 2019 yılından itibaren şimdiye kadar neredeyse sessiz kaldı.

Balina Uyarısı’na göre, Güney Kore borsası Upbit’ten Ethereum’ da (ETH) yaklaşık 49 milyon dolar çalan bir kripto hırsızı, bilinmeyen cüzdanlara para taşımaya devam ediyor .

Bu arada, Ripple kısa süre önce emanete toplam 900.000.000 XRP gönderdi, bu da şirketin Aralık ayında yaklaşık 100.000.000 XRP satmış olabileceğini düşündürüyor.

 

Ripple (XRP) 100 Milyonluk Satış Mı Gerçekleştirdi?

 

Ripple’dan (XRP) üç büyük kripto transferi, şirketin Aralık ayında ne kadar XRP satmış olabileceğine ışık tutuyor.

Ripple (XRP), 1 Aralık’ta emanetten bir milyar Ripple’nin (XRP) kilidini açtı. Bu şirkete kurumlara ve borsalara bölüm satmak için büyük bir kripto para havuzuna erişim sağlamak için tasarlanmış aylık bir süreçti.

Balina gözlemcileri dün Ripple’ın toplam 900 milyonu emanete geri döndürdüğünü fark ederek San Franciso girişiminin ay boyunca toplam 100 milyon XRP sattığını gösterdi.

Aylık satılan XRP Ripple miktarı, en büyük üçüncü kripto varlığının fiyatı düştüğü için 2019’da bir yangın fırtınası yarattı. Var olan tüm XRP’nin yarısından fazlasına sahip olan Ripple, sattığı XRP miktarının fiyatını etkilemediğini söylüyor.

Ripple’ı 3.875 imza toplama uygulamasını durdurmaya çağıran bir dilekçeyle bir dizi kripto etkileyicisi aynı fikirde değildi.

Üçüncü çeyrek piyasa raporunda Ripple , Twitter’daki botları XRP satışlarıyla ilgili korku, belirsizlik ve şüphe anlatılarını ittiği için suçladı .

“Üçüncü çeyrekte, botlar XRP çevresindeki konuşmalarda daha aktif hale geldi ve benzersiz botların sayısı arttı ve aşağıdakilerle ilgili mesajlara dahil oldu: FUD # 1: Damping iddiaları… FUD # 2: Fiyat Manipülasyonu.

Alt satır – Ripple XRP fiyatını kontrol edemiyor. XRP, Ripple’ın çok sınırlı bir rol oynadığı 140’ın üzerinde borsa da dahil olmak üzere tamamen işleyen ve bağımsız bir dijital varlık piyasasında işlem görüyor. ”

Ripple, bir önceki çeyrekte 251.51 milyon $ ‘dan, geçen yılın üçüncü çeyreğinde 66.24 milyon $’ ı XRP’de sattı.

Yukarıda belirtilen hususlar yatırım tavsiyesi olmayıp, konuya ilişkin bilgi edinmeyi, aksine ileride karşılaşılabilecek sorunların önüne geçmeyi ve tedbirli olunması gerektiği hususlarını içinde barındırır.

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.