Güncel Bitcoin Haberleri
Bitcoin
$10,862.47
+173.63
Ethereum
$365.29
-10.99
Litecoin
$48.69
-0.15
DigitalCash
$73.82
-1.44
Monero
$90.59
+0.38
Nxt
$0.01
-0
Ethereum Classic
$6.21
+0.34
Dogecoin
$0.00
0

Troy (Troy COİN) Nedir? Her Açıdan Kapsamlı İnceleme..

Coinmarketcap 259. Sırada Yer Alıyor..

0 10

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Troy Coin Nedir?

Troy coin; kripto para veya coin ticaretindeki varlık yönetiminde uzmanlaşmış küresel bir broker aracıdır. Troy, gelişmiş ve çok seçenekliliği sayesinde ilgi odağı olmuştur. Özellikle kurumsal müşterilerin dikkatini çekmiştir.

Ayrıca spot ve marj ticaretinde, borç verme ve tek bir hesap ile işlem yapma becerilerini geliştirerek profesyonel işlemler için kripto ticaretinde bir nevi aracılık hizmetleri sağlamaktadır.

Troy Coin Amacı Nedir?

Troy Coin; tam kapsamlı olarak çalışan bir kripto para ticaretidir. Aynı zamanda ise kripto varlık yönetimi hizmetleri görevini üstlenmiştir. Sağlıklı ve sürdürülebilir bir finansal sistem modeli oluşturmayı amaçlamaktadır.

Yani dünyanın finansal yapısına yepyeni anlam kazandırmak üzere tasarlanmıştır. Kendi içerisinde birden çok gelir modeli oluşturmuştur. Kullanıcılarına sunmuş olduğu gelir sistemi modeli şunları içerir:

  • Kripto varlıklarda takas ve saklama hizmetleri vererek kendi içerisinde ticaret komisyonları ve ücretleri almak,
  • Müşterinin kâr marjında şu an ki finansman pozisyonları, ayrıca nakit veya token gelirlerine yayılma,
  • Kripto varlık yönetimi, kontrollü elden bulundurmak için de otomatik risk yönetimi, kullanıcılarının kazanmasına olanak sağlayacak veri analizi raporlama hizmetleri gibi birçok hizmet. Ayrıca dahil katma değerli olacak aracılık hizmetleri için ek ücretler.
  • Troy Coin, gerçek zamanlı ve canlı fon transferi ile uzlaştırma, OTC ve marj kar ticareti gibi gelirleri de dahil olmak üzere farklı hizmetler sunmaktadır.

Troy Trade Platformu

Bir zamanlar piyasaya çıkıp şu anda piyasanın en büyüğü olan Binance borsasının kendi coini olan BNB coin ’in izinden gittiği açık olan Troy platformu; Kullanıcıları için yeni kripto varlıklarını oluşturma, para çekme işlemlerini yerine getirerek çalışmalarını yapıp kendi ticari hesaplarını Troy Ticaret platformunda sunabilir.

Ayrıca tüm Troy kullanıcıları, kripto borsalarındaki var olan ticari hesaplarını API’lar vasıtasıyla troytrade’ ye bağlamayı da seçebilirler. Tüm bunlar haricinde, kullanıcılar diğer kullanıcılara kendi hesaplarından yetki vererek kendi adlarına işlem yapma yetkisi verebilmektedir. Ancak tüm hesaplarındaki işlemleri, yetkilendirilmeyi ve hesap yönetimini, varlıklarının risk yönetim sistemi modülü sayesinde hesap sahipleri dilerse bu işlemleri izleyebilir.

Piyasa Durumu

TROY coin  08.09.2020 tarihi itibariyle birim fiyatı şuan 0,027921 TRY$0,003746 USD, 0,00000037 BTC olarak işlem görmektedir. Coin market piyasasında şuan 259. Sırada yer alıyor. Toplam arz 10.000.000.000 TROY ve 8.892.089.094 TROY dolaşımdadır.

TROY Coin Nereden Alınır

Bu arada TROY; TROY/BTC, TROY/BNB ve TROY/USDT işlemleri ile Binance’ de listelenmeye başlamıştır. Buraya tıklayarak üye olup alım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Binance haricinde; Bilaxy, CoinDCX, HBTC, Bitribe borsalarında da listelenmektedir. Ancak en çok işlem hacmi ise Binance ve HBTC borsalarında olmaktadır.

Nasıl başlayacağınızdan emin değilseniz, nasıl Bitcoin satın alacağınıza dair rehberimize göz atın.

Bu projenin akıbeti, gelecekte neler olacağını ve daha birçok özelliği için bizi takipte kalın. bitcoingundem.com ile en güncel ve en doğru haberleri alırsınız. bitcoingundem.com hayatınızda ise kripto para piyasası avucunuzda demektir.

Yukarıda belirtilen hususlar yatırım tavsiyesi olmayıp, konuya ilişkin bilgi edinmeyi, aksine ileride karşılaşılabilecek sorunların önüne geçmeyi ve tedbirli olunması gerektiği hususlarını içinde barındırır.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.